Домашня » Здоров'я » У вашої дитини ГРЗ і бронхіт, що потрібно для лікування?

У вашої дитини ГРЗ і бронхіт, що потрібно для лікування?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У вашої дитини ГРЗ і бронхіт, для лікування вам потрібно ось це і це. Доктор, а чому так мало? Можна я ще додам це і це, і ще це і це? Бо це я на форумі бачила, а це мені одна подруга радила, а це я в газеті Порадниця прочитала. Мені конче потрібно, щоб дитина одужала швидко. Ваша дитина і ваша відповідальність, але…

Що буде, якщо в духовці, де печуться пироги, трошки добавити температуру? Ймовірно, вони спечуться швидше. А якщо ще трохи добавити? Тоді вони просто згорять. І це вже точно.

Якщо вам потрібно дістатися з одного кінця міста в інше і ви їдете автівкою на швидкості 40 км/год, то це займає певний час, але ви доїдете добре. А якщо підняти швидкість до 60 км/год? Ймовірно, ви доїдете швидше, хоча не факт. А якщо газонути до 100 км/год? Ймовірність доїхати благополучно стрімко знижується, чи не так?

Будь-яка хвороба – це процес. І він займає певний час. І якщо цей процес почався, то він мусить пройти усі стадії і завершитися. Якщо м’яч падає з 9 поверху, то ви не можете зупинити падіння на рівні 5 поверху і так залишити. Він мусить долетіти до землі, але приземлитися благополучно. Не варто намагатися зупинити хворобу в самому розпалі. Це неправильно і призводить до негативних наслідків. Мета лікування – взяти перебіг хвороби під контроль і зробити її завершення контрольованим. Одужання тоді буде без ускладнень і процес хвороби від початку до завершення буде трошки швидшим. Якщо одужання настане на 2-3 дні швидше, ніж зазвичай, це буде чудовим результатом.

Натомість, люди думають, що додавши до призначень лікаря ще 5-10-15 різних препаратів, народних методів і знахарських процедур, вони вимкнуть якийсь міфічний рубильник хвороби і, о диво, вже наступний день прокинуться здоровими. Якщо прокинуться. А, може, прикинуться.

Більше про лікування хвороб:

Бо насправді ми маємо справу з хімічними речовинами, які вступають між собою в хімічні реакції і на виході утворюють зовсім інші сполуки. І тому прийнявши одночасно чи протягом короткого часу кілька різних препаратів, зібраних докупи з різних джерел, не дивуйтеся, якщо отримаєте зворотній від бажаного ефект. Бо не дарма є препарати 25%, є 2%, а є 0,18%. І не дарма щось призначають в столових ложках, щось у чайних, а щось – у кількох краплях. Просто пам’ятайте про це.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

В кабінеті експертів "Всі разом" говорили про сім'ю та інформбезпеку

Наступна Стаття

В Києві на Хрещатику відзначають День Подяки

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *