Новини суспільства

В День Реформації вихованці чернівецького інтернату отримали Нові Заповіти

Вчора 31 жовтня в Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №4 на Кемпінгу відбувся культурно-просвітницький захід, присвячений відзначенню 505-ї річниці Реформації. Організатором заходу став помічник народного депутата України Георгія Мазурашу Микола Гунько. 

Під час заходу присутні вихованці й викладачі дізналися про епоху Реформації, яка докорінно змінила хід світової історії, та про її вплив на подальший розвиток економіки, науки, медицини та освіти.

Діти з захопленням слухали, як саме під час епохи Реформації люди отримали вільний доступ до книги книг — Біблії, забороненої деспотичною владою темних віків папського Середньовіччя, і після програми кожна дитина отримала в подарунок Новий Заповіт від Українського Біблійного Товариства.

Читайте також:

«Дуже добре, коли діти змалку мають можливість читати Біблію рідною мовою, що є історичним здобутком та важливим незаперечним досягненням епохи Реформації, адже доведено, що успіх та процвітання нації тісно пов’язаний з цією книгою та втіленням в життя її настанов», − підсумував захід Микола Гунько.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!