Новини суспільства

Емоції українців у соцмережах під час війни

За даними дослідження «CAT-UA: Communication Analysis Team – Ukraine», українці найчастіше транслюють у соцмережах радість і злість.

Джерело: ВСВІТІ

Згідно з дослідженням, радість була присутня у 23 % дописів, де головними темами були повідомлення Генштабу про великі втрати ворога; новини про допомогу союзників, зокрема США; принизливе повернення Росії до зернової угоди; повернення ув’язнених додому; а також радість від локальних успіхів Збройних Сил України.

Гнів присутній у 21 % повідомлень. Як правило, це інформація про обстріли міст та інфраструктури, відключення світла; воєнні злочини окупантів; гнів на Іран за постачання зброї та погрози новою тощо.

Гордість також була присутня у понад 11 % дописів. Наприклад, успішна робота протиповітряної оборони, результати контрнаступу, робота волонтерів тощо.

Читайте також:

Як батьки дратують своїх дітей?

Також зазначається, що українці, які не виїхали за кордон через повномасштабну війну, нормально і з розумінням ставляться до тих, хто виїхав в інші країни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!