Медіа новини

Radio M стало ще ближче! Тепер і кияни можуть слухати радіо через приймачі

В серці країни, а саме в Києві та області більш ніж чотири мільйони нових слухачів зможуть слухати Radio M на хвилі 89,4 FM. По місту вже розмістили білборди з рекламою радіохвилі.

Джерело: Прес-центр Radio M

Але головне не це.

«Для нас це велике свято мати можливість мовити також для киян та жителів області. Ми хочемо бути корисними для більшої кількості українців. Особливо під час війни нести корисну інформацію, підтримувати слухачів, бути поруч», – поділився радістю директор радіостанції Едуард Куриленко.

Нагадаємо, до цієї події всі охочі могли слухати та дивитися найулюбленіші програми зі студії через інтернет. FM хвилі радіо були тільки на Донбасі (Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Лиман, Мар’їнка, Покровськ, Щастя, Гірник), а також у смт Миколаївка, Одеська обл., а пізніше Кременчук та Запоріжжя отримали радіохвилі.

Варто зазначити, що Radio M – це розмовне радіо, яке слухає! Річ у тім, що кожен слухач може зателефонувати до студії за безкоштовним номером 0800 30 14 13, а також звернутися до Лінії Довіри та отримати професійну консультацію психологів. Команда ведучих також завдяки мовленню ефірів у соцмережах має зворотний зв’язок з аудиторією.

В сітці радіостанції немає реклами чи політичних шоу, наразі йдуть такі програми:

На сайті та в соцмережах можна слухати інші програми у записах – наприклад «Безпечна валіза» (про можливості для українських тимчасових переселенців), «Реформація» та програма з психологом Тетяною Писаренко  та інші.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!