війна

Пастор та капелан Геннадій Мохненко втратив свою прийомну доньку через авіаудари у Маріуполі

Станом на 13 березня у Маріуполі внаслідок авіаударів з боку російських окупантів загинуло 2187 мешканців міста. Зокрема, пастор та капелан Геннадій Мохненко втратив свою прийомну доньку. Він наголошує у «Радіо Марія Україна», що ці жахіття зі сторони військ РФ – геноцид, і не має жодного пояснення і виправдань.

Джерело:

«Окупанти вбили вже декілька тисяч мирних жителів Маріуполя. І це лише офіційна статистика, яка очевидно є далекою від реальності. Тому що…ніхто не рахував мою прийомну доньку, від якої нічого не залишилося! Вона була сиротою. А сьогодні мені повідомили, що сиротою залишився і її синочок. Таких не порахованих людей багато! Це − ГЕНОЦИД! Це не має жодного пояснення і виправдань», – каже пастор.

За його словами, місто перетворене окупантами у справжнє пекло. У підвалі його церкви сидять сотні жінок і дітей, у яких вже немає ані їжі, ані води, ані тепла, нічого.

Геннадій Мохненко зауважує, що російські окупанти продовжують вбивати людей кожен день і кожну годину. Вони гатять з усього, що в них є. Мирні жителі не встигають розбирати завали.

«Вчора родина мого прийомного сина вирвалася з Маріуполя. Вони проїжджали крізь гарячі блок-пости, де лежали трупи солдат. Потрапили під вогонь і дивом залишилися цілими, – розповідає служитель. – І ще одна наша прийомна багатодітна сім’я якимось дивом вирвалася, але вони жили не у самому Маріуполі, а в селищі, яке знаходиться поруч. У самому ж місті панує суцільне жахіття! У місті тривають бої. Наші військові тримають оборону!».

На питання радіо, що Бог каже Геннадію через ці втрати, він відповів:

«Я абсолютно переконаний, що Господь зробить Україну молотом, який розчалить залишки радянської системи й доб’є Україною всю оцю чекістську нечисть! Я переконаний, що смерті наших хлопців, дівчат і моєї доньки у тому числі – не марні! Я впевнений, що ми прорвемося і побудуємо кращу країну для наших дітей та онуків», – підкреслює капелан.

Як зазначає Маріупольська міська рада, станом на 13 березня за 24 години було щонайменше 22 бомбардування мирного міста зі сторони російських загарбників. На Маріуполь скинуто вже близько 100 авіабомб.

Через атаки, які окупанти здійснюють по житловим будинкам та місяцям скупчення людей, вже 2187 маріупольців загинули. «Вічну їм пам’ять…», – пише міськрада.

Як зазначає Маріупольська міська рада, саме з неба йде найбільша загроза для 400 тисяч маріупольців, які зараз заблоковані у місті. Тому рада міста наголошує на закритті збоку НАТО неба над Україною або надання необхідних систем ППО.

Нагадаємо, що в Маріуполі під час обстрілів зі сторони російських окупантів померло п’ятеро чоловіків-християн. Також військові РФ захопили пастора Михайла Рєзнікова та батька десятьох дітей Андрія Фоменка.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Геннадій МОХНЕНКО – мужній і відважний пастор-ВОЇН.
    “«Я абсолютно переконаний, що Господь зробить Україну молотом, який розчалить залишки радянської системи й доб’є Україною всю оцю чекістську нечисть! Я переконаний, що смерті наших хлопців, дівчат і моєї доньки у тому числі – не марні! Я впевнений, що ми прорвемося і побудуємо кращу країну для наших дітей та онуків», – підкреслює капелан.”
    І дійсно: наразі Україна справді виконує велику історичну і духовну місію Господнього – “маккавейського” МОЛОТА [арамейською мовою слово “маккаба” означає МОЛОТ], яким Боже Провидіння має остаточно розібратися і перемогти цю вкрай озвіріло-сатанинську імперію зла – “ІІІ Риму”. І ця перемога буде “маккавейською” – подібною до тієї, яку здобув старозавітній вибраний народ над лютими поганськими ворогами-поневолювачами режиму Антіоха Єпіфана. Тобто імперії одного з перших в людській історії предтеч і прообразів Антихриста.
    Крім того, внаслідок цієї перемоги Господь застосує в дію і Свій СЕРП. Котрим, зрештою, буде зібраний вже останній – благодатний і дуже багатющий врожай спасенних і зцілених Святим Духом людських душ: з усіх усюд і народів усього світу. Останній – перед поверненням Христа. Амінь.
    І в цьому процесі роль і місія правдивих – дійсно сповнених і проваджених Божим Духом християн України також має бути дуже важливою і відповідальною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button