Новини суспільства

«В гостях у бабусі»: за два тижні різдвяна акція місії «Христос є відповідь» зібрала понад 3000 доларів для нужденних

Різдвяна акція «В гостях у бабусі», організована місією «Христос є відповідь», за два тижні зібрала понад три тисячі доларів для нужденних. Тепер 400 «бабусь» у різних куточках України отримають святкові продуктові набори та звістку про Христа. Акція триватиме до 16 грудня.

Джерело: Прес-центр Місії «Христос є відповідь»

«Відзначаючи поточні результати акції, щиро дякуємо кожному учаснику за щедрість і чуйність, − кажуть організатори. − Посильний внесок у життя нужденних людей не залишиться непоміченим і Бог обов’язково благословить кожного! До кінця акції ми чекаємо надходжень на придбання ще ста продуктових наборів».

«Побувати» в гостях у бабусі можна, зробивши пожертвування на donorbox у розмірі 200 і більше гривень (близько 8$).

На зібрані пожертвування місія «Христос є відповідь» придбає продуктові набори. З 20 грудня по 8 січня нужденні люди отримають продуктові подарунки, турботу і звістку про Христа через місіонерів, служителів і волонтерів Місії.

Різдвяна акція стартувала 18 листопада та триватиме до 16 грудня.

Читайте також:

Мета #вГостях_у Бабусі − 500 продуктових наборів для 500 людей та сімей. Кожен набір включає: крупи в асортименті, олію соняшникову, цукор, печиво та чай.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button