Україна

Мінцифри створить публічні точки Wi-Fi, що працюватимуть у разі відключення електроенергії

Міністерство цифрової інформації сподіваються на використання в Україні Tesla Powerwall і Starlink для забезпечення зв’язку у будь-якій ситуації. Про це розповів перший віцепремʼєр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтервʼю Forbes.

Джерело: censor.net

За словами міністра, наразі фахівці думають, як забезпечити українців максимально стабільним зв’язком під час відключень електроенергії.

«Без світла в деяких регіонах не працюють і вежі мобільного звʼязку, і провайдери фіксованого інтернету. Ми розуміємо, яка ситуація в кожного провайдера, скільки генераторів та акумуляторів вони купують, як можемо допомогти ми», – каже він.

Федоров зазначив, що Мінцифри хоче забезпечити країну залізобетонними місцями для спілкування в будь-якій ситуації. Не виключений варіант використання Tesla Powerwall і Starlink, щоб такі громадські точки зв’язку були в Україні й працювали незалежно від енергомережі.

«Я не знаю, скільки буде таких точок доступу. Зараз робимо кілька тестових спотів, подивимось на їхню роботу і будемо масштабувати. Частина партії з 1570 терміналів піде на цей напрям. Вони ще в дорозі», – сказав він.

Читайте також:

Також Михайло Федоров пояснив, що частину терміналів планують використовувати для створення громадських точок Wi-Fi, частину – на залізниці, частину – для об’єктів соціальної інфраструктури та для потреб військових.

Він додав, що вони отримають запити від ключових зацікавлених сторін і, таким чином, розповсюджуватимуть Starlink відповідно до цих потреб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!