Притчі

Вівтар

Один багатий юнак довго хворів. Лежачи на своєму ліжку, він молився й благав: «Господи! Якщо Ти поведеш мене і відновиш в колишньому моєму здоров’ї, то я покладу на вівтар Твій жертву».

Господь почув його молитву, і коли юнак видужав, як зазвичай вийшов у свій улюблений сад, і від великої радості вигукнув: «Господи! Вкажи мені місце, де б я міг принести Тобі жертву».

Ці слова почув один старий; він підійшов до юнака і сказав: «Ходімо зі мною, я покажу тобі місце, де ти зможеш принести жертву Богу».

Юнак погодився. Довго йшли вони, і нарешті дійшли до однієї напівзруйнованої хатинки. Увійшовши до будинку цієї хатини, їх очам представилася наступна картина: чоловік, вкритий лахміттям, лежить на голих дошках хворий, біля нього з дитиною на руках сидить напівгола дружина, а навколо неї четверо обірваних дітлахів просять хліба: «Хлібчика, мамо, хлібчика, хочемо».

«Ні шматочка, мила моя крихітко», − зі сльозами на очах відповідає мати. «Ось вівтар, − промовив голосно старий. Ось тут ти можеш принести жертву Богу».

Не кажучи ні слова, юнак простягнув свою щедру руку бідній хворій сім’ї.

Після виходу незнайомців, діти запитали: «Мамо! Хто ця людина, що дала нам на хліба?».

«Це ангел, − відповіла мати. Бог бачив нашу нужду і чув наші молитви й через ангела послав нам Свою допомогу».

«Тоді, матусю, станемо на коліна і подякуємо за це милосердного Бога».

Стали молитися …

Любий читачу, чи знайшов ти вівтар, на якому приносиш жертви Богу? А, може бути, ти ніколи не думав про це, або чекаєш особливого випадку? Хочу тобі сказати, що і сьогодні є багато подібних місць, де ти можеш принести жертву Богу.

Прислухайся уважно, і ти почуєш ті самі слова: «Хліба, мамо, хліба дай».

Подивися і побачиш подібних ряд картин: напівголих і хворих, яким немає у що одягнутися і немає за що купити ліки, щоб полегшити страждання.

Прислухайся, брате, сестро, і поспішай на поклик. Будь ангелом, посланим Богом! Багато хто скаже: «Станемо на коліна і подякуємо за це милосердного Бога».

Читайте також:

«… Бо я голодував, і ви дали мені їсти …, був хворий, ви відвідали Мене …, бо як ви зробили це одному з найменших братів Моїх цих, те Мені зробили» (Мт. 25: 35-40).

Джерело: Світло на Сході

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button