Сім'яХристиянські новини

Українські гомосексуалісти домагаються легалізації одностатевих партнерств в країні. Рух «Всі разом!» надав експертизу ЄСПЛ

Юристи громадянського руху «Всі разом!» надали експертизу Європейському суду з прав людини (ЄСПЛ) у Страсбурзі через те, що громадяни України Маймулахін А. Ю. та Марків А. М. домагаються легалізації одностатевих партнерств в країні.

Джерело: vsirazom.ua

У 2014 році до Європейського суду з прав людини звернулися громадяни України Маймулахін А. Ю. та Марків А. М., які вважають себе дискримінованими державою, бо не можуть перебувати у зареєстрованих відносинах.

Як повідомляє рух «Всі разом!», у випадку задоволення позову може посилитися міжнародний тиск на Україну з вимогами легалізувати одностатеві партнерства, а також виплатити сатисфакцію парі гомосексуалістів.

Тому юристи руху звернулися до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі з наміром висловити свою позицію у відповідній справі. ЄСПЛ задовольнив заяву, через що рух «Всі разом!» підготував свою правову експертизу й направив у Страсбург.

В юридичній експертизі руху наголошується, що відсутні підстави для задоволення позову Маймулахіна А. Ю. та Марківа А. М. проти України. Адже Україна не порушує ст. 8 Конвенції (право на приватне та сімейне життя). В документі підкреслюється, що надання статусу подружжя можливе лише чоловіку і жінці, адже це відповідає нормам Сімейного кодексу та Конституції України.

Юристи наголошують, що одностатеві пари (партнери) мають можливість самостійно визначати правовий режим свого майна і вони в Україні жодними чином не позбавлені можливості це робити через спеціальні договори.

Тобто одностатеві пари в межах чинного в Україні законодавства і договірної практики мають можливість реалізувати всі права, яких прагнуть.

Також громадянський рух зауважує, що твердження позивачів про дискримінацію одностатевих пар безпідставні.

Адвокат та уповноважений представник організації «Всі разом!» Руслана Мохнюк наголосила, що під час розгляду справи в ЄСПЛ слід взяти до відома, що необхідним у демократичному суспільстві є захист моральних цінностей, які ґрунтуються на приватності сексуального життя, а також на захисті прав дітей, які мають право на повноцінні сім’ї, на тата і маму. У своїх рішеннях ЄСПЛ досить часто зазначає про те, що втручання держави у сімейні відносини має бути мінімальним.

Читайте також:

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, що згідно з Наказом МОЗ № 207, гомосексуалісти можуть бути донорами крові. Через це громадянський рух «Всі разом!» надіслав запит до Міністерства охорони здоров’я із вимогою надати детальну інформацію щодо підстав виключення словосполучення «гомосексуальні стосунки» з переліку форм ризикованої поведінки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button