Політика

Християни проти ідей ЛГБТ: Зеленський підписав закон про затвердження Стамбульської конвенції

У своєму Instagram-акаунті Президент України Володимир Зеленський повідомив, що підписав закон про ратифікацію Стамбульської конвенції або як її ще називають Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству. Поки влада радіє цьому досягненню, християнська спільнота занепокоєна впровадженням гендерної ідеології через цей документ.

Джерело: news.liga.net з посиланням на instagram.com

Водночас Верховна Рада вже ратифікувала Стамбульську конвенцію два дні тому – 20 червня.

За словами Зеленського, головний зміст документа простий, але надзвичайно важливий – це зобов’язання захищати жінок від насильства та різних форм дискримінації.

Він повідомив, що ми поділяємо європейські цінності й для нас життя та здоров’я людини – найвища цінність.

Однак позиція християн з приводу скандальної Стамбульської конвенції залишається незмінною. Церкви занепокоєні впровадженням гендерної ідеології та тим, що законопроєкт може спровокувати розкол у суспільстві.

На переконання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Стамбульська конвенція запровадила поняття «гендер» як ідеологічну концепцію самоідентифікації людини (ст. 3). Це неприйнятно, оскільки ігнорування існування біологічних статей, які характеризують жінок чи чоловіків, та обов’язок навчати дітей нестереотипним гендерним ролям (стаття 14 Конвенції) може спотворити гендерну ідентичність молодого покоління та сприяти одностатевим зв’язкам. Також сприяти поширенню гендерної дисфорії у дітей та молоді.

Християнин, журналіст та голова громадського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук також висловився з приводу ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству.

Він зазначив, що документ дає визначення «гендеру» – «соціально закріплені ролі». Раніше в українському законодавстві «гендер» не мав чіткого визначення і завжди вживався як синонім слова «стать».

Також Стамбульська конвенція запроваджує навчальні програми у школах для подолання так званих «гендерних стереотипів». Фактично для приниження чоловічності в хлопчиках і жіночності в дівчатах.

При цьому, повідомляє Руслан Кухарчук, конвенція не легалізує т. з. одностатеві партнерства та «шлюби», і ніяк до цього не зобов’язує.

Окрім того, Україна вже має закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Українські релігійні діячі вважають, що натомість потрібно було вдосконалювати відповідне національне законодавство України, як це роблять інші країни, які відмовилися від ратифікації Стамбульської конвенції.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. У такий спосіб глава держави негайно виконав одну з тих вимог, що була поставлена перед ним лідерами ФРН, Франції та Італії, які – за кілька днів до того – відвідали Київ. Задля того, аби Україна, нарешті, офіційно отримала статус “кандидата в члени ЄС”.
    І це – попри те, що, скажімо, ще в січні ц. р. президент та голова ВР чи не “урочисто” запевняли й обіцяли представникам ВРЦіРО. що не будуть наполягати на цій ратифікації, не беручи до уваги думку і рекомендації вітчизняної релігійної спільноти…
    Чи таку поведінку нашого вищого держкерівництва можна назвати вповні чесною і порядною?
    Гадаю, що відповідь на це запитання більш, ніж очевидна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button