Сім'яХристиянські новини

В Олександрії діти влаштували флешмоб «Я люблю свою сім’ю!»

На Кіровоградщині понад 60 дітей різного віку долучилися до просімейного флешмобу, який присвятили своїм батькам. Діти тримали у руках кульки «Я люблю свою сім’ю!» і вишикувалися у величезне серце. Усе це проходило на очах батьків, пише сайт Всі разом
Організували таке дійство подружжя Олександра та Олени Лисових, які є багаторічними кураторами вуличних сімейних фестивалів «Всі разом за сім’ю!» в Олександрії.

Під час сімейного відпочинку на місцевій базі Олександр та Олена вирішили, що варто використовувати будь-яку можливість аби нагадувати про цінність природної родини. Саме тому вони назвали весь час табірного відпочинку уже давно популярним девізом «Щаслива родина — міцна Україна». А в один із днів, коли зібралося найбільше батьків, подружжя вирішило втілити в життя ідею з флешмобом. Діти різного віку тримали в руках кульки «Я люблю свою сім’ю!» та вишикувалися у величезне серце. Це серце свідчило про вдячність дітей своїм батькам.

«У нас із дружиною завжди була ціль підтримувати природні сімейні цінності як в суспільстві, так і у своїй сім’ї. Ми маємо восьмеро діток, з яких кровні лише двоє. І власним прикладом показуємо, наскільки добре мати велику сім’ю та не боятися усиновлення. Цей дитячий флешмоб ще раз підкреслює те, наскільки малеча може мати глибокі серця, повні вдячності та любові», — ділиться Олександр Лисов.

Нагадаємо, що офіс руху «Всі разом!» презентував спеціальні ідеї вуличних заходів в умовах карантинних обмежень та створив оригінальні макети білбордів для вільного друку та розміщення сімейної реклами у містах. Заохочуємо долучатися до проведення вуличних сімейних акцій у вашому місті та повідомляти про це до офісу руху «Всі разом!» за цими контактами.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button