Сім'яХристиянські новини

У Луцьку презентували проєкт SUPERFAMILY.ORG.UA

Сьогодні з нагоди Українського Дня Родини в Луцьку презентували проєкт SUPERFAMILY.ORG.UA. Він став онлайн-альтернативою щорічному фестивалю сім’ї #LutskFamilyFest. Про це розповіли організатори Альона Юхимчук та Володимир Редкач.
Проєкт покликаний зібрати різноманітні ідеї для створення сімейних традицій на одному сайті, де у вільному доступі можна отримати велику порцію натхнення та покрокові інструкції. “Ми заохочуємо сім’ї проводити час разом, бо, на нашу думку, саме це робить сімейні стосунки теплими та міцними”, – зізнались організатори.
“Ми з радістю підтримуємо ті ідеї, які можуть бути корисними для лучан”, – сказала заступник міського голови Ірина Чебелюк, вітаючи усіх присутніх з Днем родини.

“Кожному з нас відомо, що таке сім’я та родина. І кожен з нас по-своєму орієнтується на ті родинні цінності, які закладені поколіннями та свято бережуться в сім’ї. Основне завдання нашої молоді — зберегти та передати наступним поколінням свої сімейні традиції”, – додала вона.

Ірина Чебелюк також зазначила, що міська рада веде свій орієнтир на забезпечення підтримки та популяризації сімейних цінностей: “Ми виступаємо місточком між громадськими організаціями та громадянами, щоб допомогти їм зорієнтуватися в цьому непростому житті. Особливо опікуємося тими сім’ями, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Наше завдання допомогти зберегти ту сім’ю, яка десь зіштовхнулася з певними труднощами”.

Проєкт SUPERFAMILY.ORG.UA став переможцем конкурсу соціальних ініціатив, який проводило управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

Джерело: lutskrada.gov.ua

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button