Новини культуриХристиянські новини

42 дні незабутньої духовної подорожі: книгу «Життя з метою» Ріка Воррена вже можна читати українською

Українською мовою вийшла книга Ріка Воррена «Життя з метою». Це видання − не просто книга, а путівник, з яким читач пройде 42 дні незабутньої духовної подорожі. Про це повідомляє християнське видавництво «Кана».

Джерело: kanabooks.com

Книга «Життя з метою» вже перекладена 85-ма мовами світу. В цій книзі читач знайде відповіді на три найважливіші питання в житті:

  • Чому я живу?
  • У чому сенс мого життя?
  • Заради чого я, урешті-решт, живу?

«Мета, заради якої ви створені, значно більша, ніж ваші намагання “існувати на цій землі” чи “бути успішним”. Ви з’явилися на землі не випадково. Ваше життя – не збіг обставин. Ще задовго до створення Всесвіту Бог уже думав про вас, Він спланував ваше народження задля виконання Своїх задумів. Його любов до вас безмежна, і вона триває значно довше, ніж ті кілька десятиліть, що ви проведете на землі. Адже ви створені, щоби жити вічно! Ви створені, щоби бути з Богом!», – пише християнське видавництво «Кана».

Відгуки щодо книги «Життя з метою»

George Barna Pull, дослідницький центр.

«Ми провели опитування лідерів церкви по всій країні. Вони постійно згадують “Життя з метою” як одну з найвпливовіших та найважливіших книг для духовного зростання».

Los Angeles Times

«Рік Воррен знає, як допомогти людям знайти мету та сенс у житті, особливо в умовах сучасного матеріалізму і духовного виснаження».

Схожі статті

ABC News

«”Життя з метою” тепер в епіцентрі духовного пробудження навіть там, де ви цього найменше очікуєте, – серед студентів, керівників, ув’язнених та політиків. Схоже, це щось більше, ніж книга – це цілий рух».

Нагадаємо, що «Книга Запитань» українського автора і пастора Олега Павліщука – це 365 коротких роздумів-нарисів, об’єднаних однією темою: запитаннями, що містяться в Біблії.

Читайте детальніше за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button