Православні новини

Українська православна церква МП втратила довіру суспільства

Українська православна церква МП втратила довіру суспільства. Українці схвалюють роботу правоохоронних органів щодо представників церков, що причетні до воєнних злочинів Росії. Про це повідомив виконавчий директор фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Петро Бурковський в ефірі Еспресо.

Джерело: risu

Бурковський зазначив, що якщо є факти того, що представники УПЦ (МП) воюють на боці РФ, то вони повинні нести відповідальність згідно із законом, незалежно від думки громадськості. Загалом громадська думка є показовою та створює певну атмосферу схвалення роботи правоохоронних органів.

Він також додав, що це вибиває ґрунт з-під ніг чиновників, які намагаються захистити російську церкву в Україні.

Читайте також:

Дві третини молоді, яка віддана Христу, не відвідує церкву: опитування

«Позиція суспільства показує, що речі потрібно називати своїми іменами. Щодо діяльності представників, які на окупованих територіях є співучасниками воєнних злочинів і на вільних територіях є диверсантами − їх потрібно переслідувати. Тут УПЦ (МП) перестала бути священною коровою для громадської думки й це дуже добре», − пояснив Петро Бурковський.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Українська православна церква московського патріархату втратила довіру суспільства через схвалення роботи правоохоронних органів щодо представників церков, причетних до воєнних злочинів Росії.”
    Цікаво: а чи Маргарита СТРАЛКІВСЬКА уважно вчиталася в сенс (зміст) цієї фрази, що вона тут “наваяла”?
    Черговий, тобто один з дуже багатьох прикрих ляпів і граматичних помилок молодих співпрацівників редакції “Слова про Слово”!
    І на що там не звертають жодної уваги! Ганьба та й годі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!