Новини суспільства

Своїм громадянством пишаються понад 90% українців – опитування

Своїм громадянством пишаються понад 90 % українців. З них 54,5 % «дуже пишаються», 36 % − «скоріше пишаються, ніж ні». Про це свідчать дані опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» та Центром Разумкова.

Джерело: zn.ua

За весь час соціологічного моніторингу 90 % – це найвищий показник.

Високі показники фіксуються і щодо базової ідентифікації людей саме як громадян України. Так, 72 % респондентів вважають себе громадянами України, 12 % – жителями села, району чи міста, де проживають, 6 % – жителями області.

Крім того, 37 % респондентів вважають, що за роки існування незалежної України позитиву було більше, ніж негативу. 40,5 % стверджують, що позитиву і негативу приблизно порівну, а 15 % – що негативу більше.

Читайте також:

Чи повинні ми бути стурбованими зміною клімату?

Попри війну частка позитивних оцінок є найвищою за період спостереження. Молодші респонденти зазвичай більш оптимістичні в оцінках української історії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!