Релігійні свята

Православна церква України дозволила святкування Різдва 25 грудня

Православна церква України дозволила святкування Різдва Христового 25 грудня за умови відповідного бажання парафіян храмів. Відповідне рішення ухвалив Синод Православної Церкви. Про це повідомили в ПЦУ.

Джерело: Українська правда

З метою вивчення реальної церковної потреби щодо впровадження змін календаря найближчим часом Священний Синод УПЦ (Православної Церкви України) постановив наступне:

«За наявності для цього пастирських обставин і засвідченого бажання вірних, як виняток, рішенням настоятеля та громади, 25 грудня 2022 року може бути дозволено звершення богослужіння за чином Різдва Христового, з подальшим поданням через єпархіальне управління до Київської Митрополії письмової інформації про кількість учасників такого богослужіння.

Також ті, хто братимуть участь у богослужінні 25 грудня, звільняються від обмежень посту».

Читайте також:

Нагадаємо, що у 2020 році Настоятель ПЦУ митрополит Епіфаній заявляв, що в Україні можливе святкування Різдва в один день, 25 грудня. Щоправда, за умови, що церква та віряни «дозріють» до такого рішення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!