Баптисти

Ще один дім молитви християн забрали окупанти на Запоріжжі

18 жовтня у селищі Чернігівка Бердянського району у помісної баптистської громади окупанти незаконно забрали церковну будівлю, де християни проводили богослужіння.

Джерело: baptystsUA

Загарбники оголосили церкву власністю їхньої «адміністрації». Протягом трьох днів громаді наказали надати документи на нерухомість.

Читайте також:

Випадки конфіскації церковних будівель є доволі частими на окупованій території, і це ще раз показує те, що росіянам абсолютно не відомі якісь моральні цінності, і їхня православна церква, яка благословляє цю війну, не має нічого спільного зі святістю та християнством.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!