Новини суспільстваХристиянські новини

Українців найбільше турбують «комуналка», інфляція, економіка та війна – дослідження

Ольга Балакірєва, голова правління Центру «Соціальний моніторинг», заявила, що згідно з результатами досліджень, українців найбільше турбують зростання цін і тарифів на комунальні послуги, інфляція, занепад економіки та розв’язання воєнного конфлікту на Сході України. Повідомляє Укрінформ.
Всеукраїнські соціологічні опитування дорослого населення проведені в червні, липні, серпні, вересні та листопаді 2020 року. Останнє опитування проведено з 18 до 26 листопада 2020 року у 24 областях України та Києві, опитано 3020 респондентів.
Під час презентації результатів моніторингу громадської думки населення України, Ольга Балакірєва сказала, що згідно з результатами досліджень Центру «Соціальний моніторинг», на першому місці серед тих проблем, які найбільше турбують сьогодні населення, зростання цін, інфляція, занепад економіки, зростання тарифів на комунальні послуги та розв’язання воєнного конфлікту на Сході України.
70,9 % респондентів як дуже важливу проблему визначили «зростання цін та інфляція», 69,8 % – «занепад економіки», 69,3 % – «зростання тарифів на комунальні послуги», 69,8 % – «розв’язання воєнного конфлікту на Сході країни».
Для 64,2 % респондентів дуже важливою є проблема відсутності роботи, безробіття, а для 63,6 % – корупція та кумівство у владі.
Голова Центру підсумувала, що «ми традиційно маємо три ключові проблеми – проблема в цілому рівня життя, яка пов’язана суттєво і з цінами, і з проблемами зайнятості, економікою, тобто соціально-економічні проблеми, проблема розв’язання воєнного конфлікту на Сході України й проблема влади, як така, що стосується кумівства та непрофесійності».
За її словами, майже три чверті населення вважає, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, а «частка тих, хто вважає, що ситуація розвивається в правильному напрямі, складає лише чверть населення».
Нагадаємо, що у «Світовому дослідженні цінностей» (World Value Survey) зазначається, що з 2011 по 2020 роки громадяни України стали толерантнішими, багатшими та щасливішими. Проте не довіряють владі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!