РелігіяХристиянські новини

У 2020 році до Ісуса Христа навернулося 1,7 млн людей через служіння Євангельської асоціації Біллі Грема

Через служіння Євангельської асоціації Біллі Грема у 2020 році навернулися до Ісуса Христа 1,7 млн ​​людей. Ця кількість людей на 400 тис. більша, ніж минулого року. Навіть пандемія не зупинила навернення. Про це розповів євангеліст Франклін Грем.
Повідомляє invictory.com з посиланням на The Christian Post.
Франклін Грем, президент організації з надання гуманітарної допомоги «Сумка самарянина» та Євангельської асоціації Біллі Грема, назвав цей рік найкращим для євангелізації. За його словами, у 2019 році 1,3 мільйона людей навернулися до Ісуса Христа, а у 2020 році ця кількість збільшилася до 1,7 мільйона. І навіть COVID-19 не зупинив це.

«2020 РІК НЕ МОЖНА НАЗВАТИ НОРМАЛЬНИМ. ЗА ВСЕ МОЄ ЖИТТЯ МИ ЖОДНОГО РАЗУ НЕ СТИКАЛИСЯ З ПАНДЕМІЄЮ. СВІТ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУВ ТАКИМ ЗАКРИТИМ, – СКАЗАВ ВІН. – АЛЕ БОГ ТОРКАЄТЬСЯ СЕРДЕЦЬ ЛЮДЕЙ І ВІДКРИВАЄ ЇМ ОЧІ. ПАНДЕМІЯ НЕ ЗУПИНИЛА ГОСПОДА, АЛЕ НАВПАКИ, ВІДКРИЛА ДЛЯ НЬОГО ШЛЯХ».

Франклін зазначив, що через пандемію їм довелося скасувати всі крусейди (місіонерські поїздки) і зосередитися на нових способах проповідування Євангелія. Цього року Євангельська асоціація Біллі Грема відкрила цілодобову гарячу лінію і запустила 60-секундні відео на телебаченні, в яких Франклін Грем молився про всіх, хто проходить важкі часи й потребує підтримки.

«СЕРЦЯ ЛЮДЕЙ ТРОХИ ПОМ’ЯКШИЛИСЯ, – ПОВІДОМИВ СЛУЖИТЕЛЬ. – ЛЮДИ, ЯКІ РАНІШЕ ВІДМОВЛЯЛИСЯ СЛУХАТИ ПРО БОГА, СЬОГОДНІ САМІ СТАВЛЯТЬ ПИТАННЯ. 2020 РІК СТАВ ОДНИМ З КРАЩИХ ДЛЯ ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ».

За його словами, люди не змінили ставлення до Євангелія, але через пандемію і страх смерті, по-іншому подивилися на життя. Служитель пояснив, що через стрес і тривогу люди стали шукати надію в Бозі та Святому Письмі.
Франклін впевнений, що люди готові почути Євангеліє, тому що вони налякані та бояться. Він підкреслив, що коли ми даємо їм надію, яку маємо в Ісусі Христі, вони охоче приймають її».
Як повідомляється, раніше гуманітарна організація «Сумка самарянина» відкрила польові госпіталі в США, Італії та Багамах, щоб допомогти урядам і лікарям у боротьбі з коронавірусом. У березні волонтери розгорнули польовий госпіталь в Центральному парку Нью-Йорка. У госпіталі на 68 ліжок команда лікарів і медсестер з лікарняної мережі Mount Sinai Health System лікувала пацієнтів з діагнозом Covid-19.
У квітні євангеліст Франклін Грем взяв участь у благодійному онлайн-концерті, який допоміг зібрати понад 1,6 млн доларів для боротьби з епідемією.
У жовтні гуманітарна організація «Сумка самарянина» розгорнула польовий госпіталь в Нассау на Багамах. Організація відкрила 28 місцевих центрів допомоги, привезла понад 14 тонн витратних матеріалів, команду лікарів, медсестер та інших фахівців на прохання прем’єр-міністра Нассау.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button