СвітХристиянські новини

Духовенство повинно проповідувати про актуальні питання – опитування

Більшість християн в США хочуть, щоб їхні пастори говорили про аборти, релігійну свободу, бідність, гендерну ідентичність і політику. Про це свідчить нове дослідження.

Нещодавно Міжнародне медіа служіння Ді Джеймса Кеннеді опублікувало результати опитування «2020 National Pulpit Survey». Згідно з опитуванням, 8 з 10 християн вважають, що духовенство має проповідувати про актуальні культурні і моральні питання, повідомляє Слово про Слово з посиланням на christiannewswire.com.

Двоє з дев’яти опитаних заявили, що пастори мають говорити про аборти і свободу віросповідання. Понад 70% респондентів додали, що майже кожне згадане в дослідженні питання для них «надзвичайно важливе».

«Результати опитування показують, що всередині церкви існує голод по пасторах, які будуть підіймати складні теми, які покажуть взаємозв’язок між тим, що говорить Біблія і тим, що відбувається у світі», – сказав президент і генеральний директор служіння Д. Джеймса Кеннеді доктор Френк Райт.

Раніше дослідницька організація Barna Group повідомила, що понад 90% пасторів згодні з тим, що Писання зачіпає всі аспекти життя, але лише 10% заявили, що готові обговорювати з кафедри такі питання, як аборти, свобода віросповідання і гендерна ідентичність.

«Мовчання служителів за кафедрою і бездіяльність Церкви призведе до серйозних наслідків, – додав доктор Райт. – Досить подивитися на сьогоднішні заголовки новин, щоб побачити явну і реальну загрозу».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button