РелігіяХристиянські новини

У соціальному дослідженні представили число прихильників різних конфесій в Україні

Дані опитування, проведені Центром Разумкова, свідчать про те, що значною часткою українців у жовтні 2020 року ідентифікують себе з православ’ям, греко-католицизмом та «просто християнством». Число протестантів представлено набагато менше. Повідомляє РБК-Україна з посиланням на дослідження.
Нагадаємо, що це дослідження провели з 1 по 8 жовтня 2020 року за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. В опитуванні взяли участь 2 020 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3 %.
Дослідження здійснювалося в усіх регіонах України, за винятком АР Крим та тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.
За результатами опитування, ті, хто ідентифікують себе православними 62,3 %. Значним є число послідовників греко-католицизму – 9,6 %, а також «просто християн» – 8,9 %. Протестантів – 1,5 %, римо-католиків – 1,2 %, іслам – 0,5 %, буддистів – 0,3 %, юдаїстів – 0,1 %.
Частка тих, хто не відносить себе до жодного з віросповідань у порівнянні з 2000 роком залишається приблизно однаковою – 15,2 %.
Читайте також:

За даними дослідження, у 2020 році число тих українців, які визнають себе вірянами, становить 67,9 %. Частка тих, хто вагається між вірою та невір’ям, становить 13,0 %. Невіруючими вважають себе 4,2 % громадян, переконаними атеїстами – 3,8 %.
До того, число байдужих до релігійних питань становила 7,4 %, а 3,8 % вагаються з відповіддю.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button