СвітХристиянські новини

У світі погіршується ситуація з голодом у зв’язку з коронавірусом: щохвилини помирає 11 людей

Через COVID-19 у світі поглиблюється продовольча криза. Нестача їжі зросла у 6 разів за останній рік. 11 людей помирає щохвилини через голод. 

Джерело: tsn.ua

У звіті «Вірус голоду множиться» від організації Oxfam, йдеться про те, що сьогодні кількість смертей від голоду у світі перевищує кількість смертей від коронавірусу.

Через пандемію різко зросли ціни на харчі (40%), що як наслідок погіршило ситуацію з голодом.

Водночас у світі збільшилося фінансування військових витрат на 51 млн доларів. Військові витрати у світі у 6 разів перевищують суму потрібну для подолання голоду.

Читайте також:

Одна з найскладніших проблем з голодом на цей час складається в Північній Кореї. Кім Чен Ин порівняв теперішню ситуацію зі страшним голодом у 1990-х. Зараз у країні не вистачає їжі через COVID-19 і неадекватно високе фінансування армії та озброєння.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button