СвітХристиянські новини

Ютуб видалив книгу Джона Пайпера "Коронавірус і Христос", бо на їхню думку це порушує стандарти спільноти

YouTube цензурував версію аудіокниги нової книги реформованого богослова Джона Пайпера «Коронавірус і Христос», стверджуючи, що вона порушує «стандарти спільноти».
Книга пропонує шість біблійних відповідей на питання: Що Бог робить через коронавірус?
“Це відео було видалено за порушення Правил спільноти YouTube”, – йдеться у повідомленні на тепер заблокованому відео  Пайпера, канцлера Вифлеємського коледжу та семінарії в штаті Міннесота та засновника DesiringGod.org.

  • Читайте також
  • Вийшла книга Джона Пайпера: Коронавірус і Христос
    Вийшла нова книга Джона Пайпера “Коронавірус і Христос, і її можна безкоштовно завантажити на сайті piper.ekklesia.ru. У книзі «Коронавірус і Христос» Джон Пайпер запрошує читачів по всьому світу…

     

Відео отримало понад 187 000 переглядів протягом приблизно п’яти тижнів, коли воно було на платформі, повідомляє Disrn. Воно було опубліковано ще 8 квітня і заблоковане минулої п’ятниці.
Цензура з’явилася на фоні заклику 22 військових капеланів до “дисципліни” і, можливо, військового суду старшого армійського капелана за відправку електронного листа майже трьом десяткам інших капеланів, що містить копію електронної книги, Коронавірус і Христос.

У 22 військових капеланів, деякі з них належать ЛГБТ-спільноти, виникли проблеми з книгою, оскільки в ній сказано, що “деякі люди будуть заражені коронавірусом як конкретним судженням Бога через їхні грішні погляди та дії”.
Представляючи 22, Фонд воєнно-релігійних свобод, який виступає за суворий поділ церкви і держави в межах американських військових, закликав міністра оборони Марка Еспера покарати старшого капелана полковника Муна Х. Кіма, командного капелана армії США Гарнісона Хамфріса в Південній Кореї, найбільшій військовій установі США за межами США.
Заявники, зазначаючи МРФФ, “не підписуються на ультраконсервативну / реформовану / євангельську християнську теологію Джона Пайпера”.
У розділі під назвою “Приклади конкретних судових рішень щодо конкретних гріхів” Пайпер писав, що одним із прикладів “є гріх гомосексуального статевого акту”, цитуючи Римлян 1:27, в якому апостол Павло заявляє, що “люди, які вчиняють безсоромні вчинки з людьми”, отримали самі по собі “належне покарання за їх помилку”.

Джерело: christiantoday.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button