Новини культуриХристиянські новини

Секс після контузії. Нова книга Руслана Кухарчука

Відомий журналіст та президент руху «Всі разом» Руслан Кухарчук написав нову книгу – «Секс після контузії». Перше видання у твердій палітурці вийде друком у серпні 2021 року.

Джерело: Сторінка Руслана Кухарчука у Фейсбук

Одна з найкрасивіших сфер людського існування – сексуальна – трансформувалася з символу життя, гармонії й насолоди в інструмент ідеології та боротьби. Здійснюється замах на природу чоловіка й сутність жінки, реалізується спроба маргіналізувати їх взаємний потяг. Його і її втягують в нову класову боротьбу, де сторони протистояння  – вони: чоловіки і жінки.

Сексуальність людини – значущий фактор особистих, суспільних і політичних процесів. І по ній було завдано удару, який привів до контузії, викривлення і деформації. У книзі ця проблема розкривається через сім базових аспектів: краса, сексуальність, стать, потяг, сім’я, ЛГБТ, культура.

«Нам належить вигребти сміття… з власної голови. А потім допомогти й іншим розгледіти порядок речей в первинній ідеальній розкладці. Дозволити собі вірити в правду і говорити про неї – це особлива тепер розкіш. А озвучувати її – це справжнісіньке дисидентство, істинний культурний протест. Коли брехня стала буденністю, у правди виникає шанс знову стати шуканою і бажаною. Як графін крижаної води на столі в літню спеку».

Зміст книги:

Глава 1: Вермеєр або Кунінг
Глава 2: Без вікторії та її секретів
Глава 3: Битва за природу
Глава 4: Розрив контакту
Глава 5: Стаття п’ятдесят один
Глава 6: Чотири букви. Розшифровка
Глава 7: Беранже і носороги

Схожі статті

Вже зараз ви можете:

1. Зробити попереднє замовлення! Щоб першим отримати свій екземпляр за ціною 150 грн з автографом автора.
2. Стати меценатом! Зробивши Донат на видання в сумі 1500 грн, Ви отримаєте в подарунок два примірники з автографом (собі й на подарунок другу), а також – іменна згадка про Вас як про мецената на перших сторінках книги.
Для цього, будь ласка, заповніть дану форму:
https://cutt.ly/wmYdR0K
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!