УкраїнаХристиянські новини

В Україні друга хвиля коронавірусу, уряд планує ожоросточувати заходи

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні відбулося нове загострення ситуації з коронавірусом, на його думку в Україні друга хвиля коронавірусу. Про це він сказав під час позачергового засідання уряду 19 червня, повідомляє bbc.com.

“Ми фактично сьогодні отримуємо початок чергової або першої, або другої хвилі — як хочете можна це назвати — хвилі захворюваності на коронавірус. Порятунок єдиний: це соціальна дистанція, дезінфекція, масковий режим, дотримання всіх правил”, — заявив Шмигаль.

Шмигаль нагадав, що у п’ятницю в Україні зафіксували черговий антирекорд: майже тисяча нових хворих за добу.

За його словами, в країні вже дві області, де наповненість профільних лікарень хворими на коронавірус понад 50%.

Також головний лікар Олександрівської лікарні у Києві заявила 19 червня, що значно виросла кількість хворих у реанімації.

Головна причина стрибка хворих — недотримання правил безпеки, переконані в уряді.

Джерело: Собор

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. УРЯД ПЛАНУЄ ОЖОРСТОЧУВАТИ ЗАХОДИ.
    Недоладно звучить. Ожорсточувати означає робити жорстоким, немилосердним, немилостивим, запеклим. Це слово буде на своєму місці, коли його застосують у контексті:”Він ожорсточив своє серце”. В даному випадку слід сказати: під(по)силять заходи, заходи зроблять суворішими, крутішими. В цьому контексті можна вжити і слово “карантин” замість “заходів”: “Карантин посилять, підсилять, зроблять суворішим, крутішим”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button