Світ

Афганістан на межі масового голоду

Згідно з аналізом ООН, 8,7 мільйона людей відчуватимуть гостру нестачу продовольства, що ставить Афганістан на межу масового голоду. А діти – одні з найбільш уразливих.

Джерело: tsn.ua

Майже чотири місяці після того, як таліби захопили владу і Сполучені Штати вивели свої війська з Афганістану, країна зіткнулася з численними гуманітарними кризами, включаючи серйозну нестачу продовольства, яка, як стверджують деякі групи допомоги, може вбити мільйон афганських дітей цієї зими.

За попередніми оцінками, 22,8 мільйона людей − більша частина населення країни − зіткнуться з потенційно небезпечною для життя нестачею продовольства.

Кризу частково спровокував економічний колапс після захоплення влади Талібаном, оскільки санкції США проти групи бойовиків ізолювали країну та ускладнили доставлення допомоги міжнародним організаціям з надання допомоги.

В той самий час система охорони здоров’я Афганістану знаходиться на межі краху: понад 600 мільйонів доларів на медичне обслуговування було заморожено після вторгнення талібів в Кабул.

Однак є кілька способів допомогти. У жовтні Сполучені Штати видали дві спільні ліцензії, які дозволять уряду США та деяким міжнародним організаціям, таким як Організація Об’єднаних Націй, співпрацювати з Талібаном для надання гуманітарної допомоги.

Читайте також: 

Нагадаємо, після захоплення влади в Афганістані радикальний ісламістський рух «Талібан» заборонив жінкам брати участь у зйомках телевізійних драм, а журналістів і ведучих змушували виходити на екран у хустках.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button