РелігіяХристиянські новини

Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з дипломатами G7. Говорили про дезінформацію та досягнення миру

В Києві 9 липня відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков з послами G7 та інших країн. Говорили про роль церков у досягненні миру та про боротьбу з дезінформацією в контексті російської агресії.

Джерело: ВРЦіРО

У зустрічі взяли участь посли і представники посольств Великої Британії, Італії, Норвегії, США, Японії, Канади та інших країн.

На зустрічі з дипломатичним корпусом держав G7 було представлено позицію ВРЦіРО з кількох суспільно-важливих питань. Зокрема говорили про те, що релігійні діячі проти ратифікації Стамбульської конвенції українським парламентом, у зв’язку з тим, що документ має ідеологічне забарвлення і містить неприпустимі дефініції, які можуть погіршити моральне становище українського суспільства. Натомість посли наголошували на важливості ратифікації цього документу.

В рамках зустрічі сторони обговорили врегулювання ситуації на сході України, проблеми тимчасово перемішених осіб, про погіршення релігійної свободи на окупованих територіях.

Також говорили про ситуацію з екологією та зміною клімату. Розмовляли про формування екологічної свідомості у віруючих, та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. В рамках цієї сфери заплановано підписати меморандум про співпрацю з Міндовкілля та ВРЦіРО.

Читайте також:

Головуючий в ВРЦіРО Святослав звернув увагу на брак справедливості в нашій країні, і висловив думку про необхідність дієвої судової реформи, адже відсутність правосуддя гальмує розвиток держави і призводить до масштабних акцій протесту.

Йшлося про проблему невинно засуджених, про необхідність переглянути рішення судів, бо у законності рішень є великі сумніви. Але це питання вирішили перенести на наступну зустріч і розглянути окремо.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button