Сім'яХристиянські новини

Понад три сотні учасників – відбувся III Всеукраїнський форум сімейного служіння

21 листопада 2020 року відбувся III Всеукраїнський форум сімейного служіння, організований ВСЦ ЄХБ через платформу Zoom. Понад три сотні учасників змогли почути про важливі теми. Повідомляє пресслужба ВСЦ ЄХБ.
Як повідомлялося, Форум для:

  • керівників сімейного служіння;
  • членів команд сімейного служіння;
  • пасторів, служителів;
  • організаторів сімейних клубів;
  • керівників малих груп;
  • сімей, які прагнуть росту.

«Служити сім’ям означає мати особливу любов та покликання тим, хто тут на землі віддзеркалює стосунки Христа і Церкви. Ми впевнені, що Всеукраїнський форум сімейного служіння приніс великі благословення для всіх учасників, «спорядивши святих на діло служби», – зазначає прес-служба ВСЦ ЄХБ.
Відповідальний за комітет сімейного служіння ВСЦ ЄХБ та пастор Станіслав Грунтковський, поділився словом підбадьорення до своїх співслужителів, цитуючи Книгу пророка Ісаї:
«Я з Тобою, не хвилюйся, Я Твій Бог. Допоможу і підтримую».
Станіслав наголосив, що ми маємо вагому причину не боятися, бо Господь це сказав. Не боятися навіть тоді, коли причина страху не зникає.
Потім кожен учасник мав можливість зануритися у певні теми, обравши спікера з п’яти Zoom-кімнат. У програмі було 10 семінарів і 2 загальні сесії.
Також кожен з присутніх міг взяти участь у запитаннях-відповідях та спільних обговореннях.
Олександр і Альона Юхимчуки, сімейні консультанти, тренери та організатори сімейних проєктів, говорили на тему «Як допомогти молоді з вибором партнера». Йшлося про те, як сформувати дорожню карту щодо вибору партнера.
У темі «Насилля в сім’ї», Олександр Чмут, керівник ТрансСвітового радіо в Україні, ділився, як саме у сім’ї ми можемо завдати болю одне одному і які після цього наслідки.
Служитель відповідав на запитання «Як отримати зцілення зраненого серця?».
Юрій та Тетяна Соколовські, сімейні консультанти Центру сімейного життя висвітлили тему «Зцілення після зради»: які різновиди зрад існують, як допомогти подружжю після цього та як церкві запобігати подружнім зрадам.
Пастор Київської біблійної церкви, душеопікун-практик і керівник Центру душеопікунства та наставництва «Help for Heart» Костянтин Чібізов говорив про алгоритм введення консультацій для сімей та про основні причини кризи в сім’ях.
Бізнесмен Ігор Фостенко із дружиною Мариною, підняв питання щодо того, як ефективно поєднувати сім’ю і бізнес, яку ціну треба платити для цього, чи заважає бізнес служінню і стосункам з Богом і як будувати бізнес на християнських цінностях.
Олег Олійник, який є керівником ГО «Моє покликання», розповів, як стати частиною команди «Школа подружнього життя» і очолити роботу з молоддю у своєму місті за межами церкви.
«Школа подружнього життя» – проєкт, що вийшов за межі церкви й отримав визнання і підтримку на державному рівні. Його мета – зміцнення стосунків між подружжям, навчання їх принципам розв’язування конфліктів та побудови гармонійних взаємин у сім’ї. Курс вже прослухали 1 тис. тренерів і вчителів та 20 тис. учасників.
Антон Колганов, тренер-консультант сімейного руху «Територія відповідальності», підняв важливе питання щодо того, як допомогти сім’ям, де один з партнерів має залежність. Йшлося про те, як будувати здорові межі та як розпочати нове життя у взаємозалежних стосунках.
Засновники місії «MOST» Олександр та Ірина Пономарьові, говорили про те, як зібрати необхідні кошти для служіння і як знайти фінансових партнерів. Подружжя висвітлило основні складники бюджету служіння.
Важлива тема була й у Геннадія та Лідії Янченків, засновників та ведучих сімейного клубу «Разом назавжди». Вони розповіли про п’ять аспектів ефективного виховання дітей та практичні поради щодо спілкування та будування стосунків
Подружжя Янченків – сімейні консультанти в Житомирській області, які виховують одинадцять дітей, з яких 8 всиновлені.
Читайте також:

Актуальну тему висвітлив й Володимир Швець, автор та ведучий інтернет-проєкту ТАТО ВЛОГ. Він розповів, як організовувати медіаслужіння, про його різновиди, формати, необхідні інструменти.
Наприкінці форуму пастор церкви м. Шостка Павло Марченко та його дружина Жанна ділилися цінними та практичними порадами щодо взаємної підтримки у служінні.
Павло – керівник комітету сімейного служіння в Сумській області. Подружжя кілька років тому повернулося із США в Україну з метою звершувати тут служіння.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button