Home»Новини»Всесвітня Рада Церков: Християнство грає важливу роль в суспільстві

Всесвітня Рада Церков: Християнство грає важливу роль в суспільстві

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Нове дослідження про статус християнства у світі за 2019 рік, проведене Центром Вивчення Глобального Християнства при Теологічної семінарії Гордона-Конвелла, показало, що християнство зростає в усьому світі зі швидкістю 1,27% на рік і випереджає приріст населення.

Станом на середину 2019 року у світі налічувалося 2,5 мільярда християн. Найстрімкіше християнство росте в Африці (119 мільйонів), Азії (160 мільйонів) і Північній Америці (100 мільйонів).

«Християнство грає важливу роль в суспільстві та є найбільш авторитетним джерелом цінностей для багатьох людей. Більш того, результати дослідження наочно показали нам, що таких людей стає все більше по всьому світу. Ми можемо з упевненістю стверджувати, що християнство вносить свій практичний внесок у задоволення основних соціальних потреб людини, — говорить керівник адміністрації ВГС Ян Волков. – Бог дав місію Церкви — зцілювати недосконалість і біль нашого світу. Таким чином, у нас, християн, є вказівка ​​від Нього, щоб молитися і проповідувати Євангеліє всьому світу, але ми також несемо відповідальність за самих себе, за наші церкви. Коли християнські громади збираються в єдності, коли віруючі в Христа люди прославляють Бога разом, благословення приходить на землю. Тому ми закликаємо будувати цю духовну будівлю з особливою ретельністю, щоб жодна з його цеглинок не могла бути зруйнованою».

За даними дослідження, в середині 2019 року у світі налічувалося 138 мільйонів атеїстів, у 2000 році ця цифра становила 137 мільйонів і 165 мільйонів в 1970 році. Згідно з прогнозами число атеїстів у всьому світі до 2025 року скоротиться до 132 мільйонів.

Джерело: gcshelp.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

У Нацполіції буде своя служба капеланів

Наступна Стаття

Через закон про «богохульство» в Непалі зросте рівень переслідувань

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *