Християнські новини

Китай насильно об'єднує церкви, щоб повалити християнство

Китай винаходить нові способи примусового закриття церков, що є складовою програми придушення і знищення християнства.
Страж релігійної свободи Биттер Вінтер каже, що в останні місяці чотири законних церкви були закриті під тиском урядових чиновників, які виправдовували закриття сумнівною тактикою. Всі чотири церкви були частиною схваленого урядом руху «Три Я».
У лютому, згідно з новим звітом «Гірка зима», урядовці в місті Синьюй провінції Цзянси закрили церкву, тому що, за словами чиновників, «не можна мати дві церкви в одній області». Громада була змушена злитися з іншою церквою.
Коли член церкви похилого віку заперечив і сказав, що він і інші члени у віці не можуть йти в іншу церкву, чиновник місцевого уряду сказав йому: «Якщо ти не можеш йти так далеко, то залиш свою віру. Ця політика походить зверху, і церква повинна бути об’єднана».
У травні була закрита ще одна церква Трьох Я в місті Цзянси в Синьюй. Вона була об’єднана з місцевою громадою. Потім уряд здав в оренду звільнену будівлю.
«Уряд прийняв поетапний підхід: спочатку вони демонтували наш хрест, і тепер церква була змушена злитися з іншими», – сказав член церкви із зібрання Синьюй, яку було закрито. «Кожного тижня вони посилають людей фотографувати. Їх мета – не дати нам повірити в Бога».
У березні урядовці в місті Цзянси Шанрао змусили церкву з трьома особистостями продати свою власність уряду, тому що вона нібито знаходилася занадто «близько до доріг і займала занадто багато землі».
«Ви повинні продати це, тому що держава вимагає цього! Якщо ви цього не зробите, церква буде знесена», – сказали урядовці церкви, повідомляє« Гірка зима ».
Після продажу уряд перетворив будівлю в культурний зал.
У липні уряд міста Шанрао в провінції Цзянси зніс церкву з трьома особистостями, тому що, як заявив уряд, вона зайняла родючі сільськогосподарські угіддя. За словами Уінтера, члени церкви стверджували, що земля спочатку була кладовищем і не підходила для ведення сільського господарства. 3 липня 30 урядовців спостерігали, як два екскаватора зруйнували будівлю.
«Віруючі голосно плакали від болю, бачачи, що їх церква перетворюється в руїни», – повідомила Биттер Вінтер. «Ніхто не наважився зробити крок вперед, щоб зупинити знесення, знаючи, що будь-який непослух буде покарано арештами і переслідуваннями».

Більше про закриття церков:

Церкви з трьома селами законні в межах Китаю, але строго регулюються. Через обмеження мільйони китайських християн пішли в підпілля, щоб поклонятися в незаконних церквах.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: christianheadlines.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button