УкраїнаХристиянські новини

У «червоній» зоні карантину дозволено працювати кінотеатрам. Проте для церков діють обмеження

Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП) повідомило, що в Україні кінотеатрам дозволено працювати у червоній зоні карантину. Проте для церков діють обмеження до 20 осіб в помаранчевій зоні й до 50 осіб у зеленій. 
Як повідомило МКІП, відповідне рішення прийнято Державною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики та представників мереж кінотеатрів.

«Відвідувачі тут можуть відчувати себе безпечно – маски, кондиціювання, розсадження через крісло – 50 % залу. Таке рішення не тільки дозволить глядачам отримати «свіжий ковток повітря» від нових фільмів чи вистав, але й дозволить вижити культурним інституціям в період карантину».

Проте, як повідомляло МОЗ, на території, які входять до червоної зони, обмежується діяльність кінотеатрів.
Ще залишається питання, чому держава дозволила кінотеатрам працювати у червоній зоні, а, наприклад, в церкві діють серйозні обмеження у цих же зонах.

Якщо цей дозвіл «дозволить глядачам отримати «свіжий ковток повітря» від нових фільмів чи вистав», то в церкві віруючі теж зможуть отримати щось важливе: спокій у серці, відпочинок душі, радість від можливості побачити своїх братів і сестер у Христі та прославити Господа, настанову від проповідника тощо.
Нагадаємо, що як уточнив глава МОЗ Максим Степанов, в Україні посилять такі обмеження:

  • В «зеленій зоні» дозволять масові заходи за участю не більше 50 осіб (за умови дотримання соціальної дистанції в 1,5 метра і масочного режиму), в «жовтій» − не більше 30 осіб, в «помаранчевій» − не більше 20.
  • Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, крім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливо за окремим погодженням з МОЗ.

МКІП наголосило, що відповідно до рішення державної комісії з 23 жовтня 2020 року до «червоної» зони потрапили: Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Суми, Рівне, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ та інші міста та райони України.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Складається таке стійке враження, що ХТОСЬ – під зовні благопристойним приводом “боротьби з глобальною пандемією коронавірусу” – дуже прагне і силкується встановити свій тотальний контроль і домінування та, відповідно, диктувати свою волю і певні “правила гри” практично по всьому сучасному світу!!!
    В т. ч. – поміж іншого – суттєво обмежити й всуціль контролювати діяльність і служіння християнських церков…
    І як знати: а чи – вже нині, тобто якраз в наші дні, – ми не досвідчуємо і переживаємо своєрідний “перехідний етап” (деяку підготовчу “предтечу”) перед тим, як – дуже скоро й неодмінно – має об’явитися сам Антихрист?!
    Та невдовзі над усім людством ствердити своє – абсолютно-авторитарне й нечестиво-богоборче – панування і правління… :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!