СвітХристиянські новини

Церква Віфанія з Сакраменто США, відповіла на звинувачення ЗМІ

Цей реліз надано у відповідь на серію статей, опублікованих Sacramento Bee від 2 квітня 2020 р які згодом були поширені іншими новинними агентствами, в тому числі у виданнях по всій країні. Слов’янська місіонерська церква Віфанія розуміє важливість здоров’я громади та добробуту людей. Церква дотримувалася всіх федеральних, регіональних і місцевих нормативів і правил на момент коли вони були встановленні. Були прийняті наступні активні заходи:
• У відеозверненні 14 березня 2020 року пастор Адам Бондарук заявив, що церква «буде дотримуватися всіх правил» і закликав усіх дотримуватися особистої гігієни, мити руки, залишатися вдома, якщо хто хворий, і підтримувати соціальне дистанціювання відповідно до рекомендацій CDC.

• Відповідно до недавно виданого наказу жителям округу Сакраменто залишатися вдома, церква закрила свої двері 18 березня 2020 року і перенесла всі пов’язані з церквою служби, збори, домашні групи і збори будь-якої чисельності виключно в Інтернет.
• Були придбані і надані віртуальні платформи для конференцій, всіх зустрічей і молитов.

Відповідь на повідомлення ЗМІ

• Повідомлялося, що 71 член цієї церкви захворів. Ці повідомлення є неточними і помилково роблять акцент на нашій церкві. Офіційна стаття на сайті округу Сакраменто «Новини про COVID-19 від 1 квітня» говорить: «Приблизно третина підтверджених випадків в окрузі Сакраменто пов’язана зі зборами, пов’язаними з церквами». Це число було помилково пов’язано зі слов’янською місіонерською церквою Віфанія. Повторення в ЗМІ таких необгрунтованих тверджень викликає глузування, ненависть і прояви насильства стосовно нашого церковного співтовариства.
• Церква не повідомляла, що хто-небудь з її прихожан помер від COVID-19, як повідомляють ЗМІ.
• Церква не потурала ніяким особистим зборам, пов’язаних з церквою, за межами церкви.  Заперечує звинувачення, що її члени часто продовжували збиратися, як повідомлялося.
• ЗМІ небезпечно вводять громадськість в оману, вважаючи, що церква продовжує збиратися по домівках. Під час онлайн-трансляції замість живого хору відтворюються архівні відеозаписи хорового співу. Подібні архівні відео були неправильно використані деякими ЗМІ, щоб показати, що члени церкви продовжують збиратися в церкві. Повні записи живих виступів чітко показують порожнє місце хору і залу.
• Церква, як повідомлялося, не відмовлялася від спілкування з чиновниками охорони здоров’я. Також не було ніякої письмової кореспонденції від будь-якого чиновника охорони здоров’я округу Сакраменто з проханням поговорити з представниками церкви.
• Церква ніколи не відповідала «дайте нам спокій», як підкреслюється в назві статті «Сакраменто Бі».
• У світлі дотримання церквою правил по COVID-19, заявлена ​​мета посадових осіб охорони здоров’я округу Сакраменто використовувати «суспільне викриття, щоб чинити тиск на членів церкви, щоб вони припинили свої зібрання», невиправдана і небезпечна. Церква була і залишається прихильною виконувати всіх своїх юридичних зобов’язань у зв’язку з кризою COVID-19.
Церква продовжує підтримувати громаду в цей важкий час. Багато членів церкви є професіоналами, власниками бізнесів і іншими корисними членами суспільства, глибоко підтримують благополуччя нашої громади в Сакраменто. Працюючи в тісній співпраці з медичними працівниками, багато з яких є членами церкви, 31 березня 2020 року церква пожертвувала сотні масок  місцевій лікарні N95, яка відчувала гостру нестачу. Ми молимося за благополуччя медичних працівників на передньому краї разом з іншою частиною нашої громади.

Джерело: Офіційний прес-реліз Церкви Віфанія

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button