Релігія

Карантин та нові ціни на газ – Рада Церков планує зустріч з Прем’єр-міністром

Секретаріат ВРЦіРО провів засідання 10 листопада, щоб опрацювати перелік питань, які хвилюють вірянин різних конфесій, обговорити їх із Прем’єр-міністром України та знайти конструктивні рішення.

Джерело: vrciro

Зокрема, релігійні діячі висловили обурення рішенням Держкіно України профінансувати коштами платників податків фільм, спрямований на популяризацію одностатевих стосунків та містить елементи богохульства. ВРЦіРО очікує реакції керівництва держави на цей інцидент, щоб припинити державне фінансування цього ганебного проєкту.

Секретаріат ВРЦіРО також обговорив питання вакцинації та карантинних обмежень, пов’язаних із запровадженням «червоної зони» пандемії COVID-19 у більшості регіонів України.

За свідченням фахівців, раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтвердила, що вакцинація не заборонена канонічними нормами і є найефективнішим інструментом у боротьбі з коронавірусом.

«Імунізація – це перевірений шлях до суспільного здоров’я з більш ніж столітнім досвідом людства».

Водночас ВРЦіРО наголосила: «Ми також звертаємося до компетентних органів державної влади з проханням забезпечити, перш за все, добровільний характер вакцинації, а не створювати умови явного чи прихованого примусу, порушуючи тим самим природні права людини».

Релігійні діячі зазначили, що важливою є роз’яснювальна робота з боку представників МОЗ та інших урядовців, у компетенції яких знаходиться перевірка медичних препаратів на ефективність і безпечність.

Читайте також: 

Крім того, Секретаріат ВРЦіРО проаналізував результати рішення Уряду щодо постачання природного газу релігійним організаціям за фіксованою ціною через «Нафтогаз Трейдинг», а також вимоги щодо встановлення дорогих лічильників газу з дистанційною системою передачі даних. Релігійні діячі визначили низку проблем у цій сфері, які потребують вирішення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button