війна

Відстрочка для ще однієї категорії військовозобов’язаних

В Україні діє воєнний стан і запроваджено загальну мобілізацію через російську агресію проти нашої країни. При цьому працівники окремих органів, підприємств, організацій, установ можуть продовжувати виконувати свої службові обов’язки, якщо вони включені до списків, які відстрочують призов на військову службу під час мобілізації.

Джерело: zn.ua

Тому особливо гостро стоїть питання бронювання працівників аграрного сектору у розпал польових робіт. Народний депутат Іван Чайковський виступив з ініціативою автоматично продовжити мораторій на мобілізацію для цієї категорії осіб до внесення відповідних змін до законодавства.

Основна проблема полягає в тому, що незабаром закінчується шестимісячний термін бронювання працівників сільського господарства і їх можуть мобілізувати в найгарячіший для аграріїв період. Відтермінування мобілізації вирішило б це питання.

«Це дозволить аграріям провести всі необхідні польові роботи, подбати про продовольчу безпеку країни та сформувати надійний тил», − зазначив Чайковський.

Читайте також: 

Британське журналістське розслідування: російські солдати не хочуть воювати з Україною

Пропозицію погодив Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Відповідне звернення направлено до Кабінету Міністрів України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button