Блог Валерія Антонюка

Ми об'єднуємо зусилля навколо християнської ідеї розвитку України

У День Соборності 22 січня 2019 року Міністерство юстиції України зареєструвало громадську спілку «Всеукраїнський Собор». Це є результатом спільного рішення християн об’єднати зусилля для збереження та поширення біблійних цінностей у суспільстві та протидії тотальному наступу аморальності.
Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк зазначає: «Наше суспільство переживає потужну духовну атаку на фундаментальні світоглядні цінності, які впродовж віків формували принципи розвитку країн і були незаперечними як для особистого, так і суспільного життя.

Усвідомлюючи нашу відповідальність перед Богом за майбутнє країни, ми об’єднуємо зусилля навколо християнської ідеї розвитку України та протистояти тотальному наступу аморальності, інших негативних явищ, що руйнують християнські цінності у суспільстві та несуть небезпеку для дітей, молоді, сімей та майбутнього нашої держави».

За словами Валерія Антонюка основними завданнями, що сьогодні стоять перед християнами, є:

  1. Формування та ствердження християнського світогляду українського народу.
  2. Утвердження в суспільстві християнської моралі та реформування країни на основі християнських цінностей.
  3. Підтримка діяльності релігійних та благодійних організацій, які розвивають освітні програми на основі християнського світогляду.
  4. Підтримка важливих соціальних проектів, направлених на молодь, соціальну, освітню та сімейну сферу на основі християнських принципів.
  5. Поширення у суспільстві принципів християнського милосердя та розвиток соціального служіння, яке зосереджене на незахищених верствах населення.
  6. Сприяння вирішенню проблем сирітства, опікунства, усиновлення.
  7. Робота із групами ризику та напрацювання ефективних моделей профілактики негативних соціальних явищ, таких як алкоголізм, наркоманія, ігроманія тощо.
  8. Сприяння захисту прав і свобод християн в Україні.
  9. Захист сімейних цінностей на усіх рівнях суспільного життя та перед державою.
  10. Співпраця з християнськими та громадськими організаціями, які поділяють такі цінності на міжнародному рівні.

Про початок об’єднання релігійних та громадських організацій у “Всеукраїнський Собор” з метою консолідації християнської спільноти України було оголошено під час масштабного святкування Дня подяки у вересні 2018 року на Хрещатику в Києві.
Ініціаторами створення “Всеукраїнського Собору” стали релігійні організації, відомі релігійні та громадські діячі. Координатором обрано Олександра Турчинова.
Нагадаємо, що близько трьохсот релігійних і громадських організацій заявили про підтримку позиції секретаря РНБО, який виступив на захист сімейних цінностей і проти нав’язування гендерної ідеології.

Більше про Горомадське об’єднання Всеукраїнський собор:

«Всеукраїнський Собор» не є політичним чи екуменічним об’єднанням, і не має на меті створення структури над існуючими релігійними об’єднаннями, які керуються своїми доктринальними настановами та статутними положеннями.
Враховуючи виклики сьогодення, ми, як християни, посилюємо молитви і знову беремо духовну відповідальність за долю і розвиток нашої країни. Тому церкви у 2019 році щоп’ятниці мають піст і молитву за Україну. А 29 березня проходитиме Всеукраїнський піст і молитва безпосередньо за самі вибори.

Джерело: Прес-служба ВСЦ ЄХБ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Валерій Антонюк

Голова ВСЦ ЄХБ з 2014 року. Упродовж останнього десятиліття займається викладацькою діяльністю у вищих християнських навчальних закладах. Автор низки семінарів і доповідей духовно-просвітницького спрямування.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button