Християнські новини

В Нью-Йорку легалізували аборти на будь-яких термінах вагітності

У вівторок, 22 січня 2019 року, у Сенаті Нью-Йорка було схвалено скандальний законопроект, який лобіювався демократами з 2006 року, передає New York Post . Депутати Демократичної партії запропонували революційну зміну до законодавства – легалізувати аборти на будь-яких термінах вагітності аж до народження дитини.
Для ухвалення Закону про репродуктивне здоров’я вони обрали символічну дату – 22 січня. В цей день 2019 року виповнюється 46 років судовому процесу «Роу проти Вейда» 1970 року в результаті якого аборти стали легальними в США.

Віднині аборти на пізніх термінах легальні якщо дитина має фізичні вади або коли вагітність є загрозою здоров’ю матері. Умовою для проведення аборту на будь-якому терміні вагітності буде професійність лікаря, підтверджена ліцензією. Такий крок Сенату Нью-Йорка усуває питання моралі і людяності, перетворивши аборт на медичну процедуру, право на яку закріплене Законом про репродуктивне здоров‘я: «Кожна особа, яка завагітніє, має фундаментальне право вибирати: пройти через весь термін вагітності, народити дитину або зробити аборт, відповідно до цієї статті».
Хоча Нью-Йорк є й так одним з найбільш ворожих до про-лайф руху штатів, але ухвалені у вівторок зміни стали справжньою революцією в законодавстві, яке регулювало питання абортів. Вбивство ненародженої дитини на будь-якому терміні вже не є кримінальним злочином. Згідно з попереднім законом 1970 року, вбивством визнавалася «поведінка, що спричинила смерть людини або ненародженої дитини, якою жінка була вагітна 24 тижні і більше». Після ухвалення нового закону будь-який аборт не є кримінальним злочином, а штат Нью-Йорк не гарантує право на життя для 6-місячних дітей до їх народження.
Одним з головних лобістів законопроекту став губернатор штату Ендрю Куомо, який відразу підписав закон, та пообіцяв не зупинятися і домогтися визнання аборту конституційним правом. Республіканська опозиція виступила категорично проти нововведень, як і раніше, коли вона мала більшість у верхній палаті. Ухвалення цього закону стало можливим внаслідок переваги в Сенаті Нью-Йорка демократів після листопадових виборів 2018 року.

Більше про ставлення до абортів:

Сучасна медицина досягла нечуваних раніше результатів зі збереження життя недоношених дітей. Сьогодні 6-7-місячні діти можуть не тільки вижити, а й жити повноцінним життям. Проте для демократів вони лише «плід», а не людина. Під лозунгами «захисту прав жінок» просуваються і ухвалюються відверто маніакальні законопроекти, покликані легалізувати вбивство людини заради зручності та власного егоїзму.
аборт
“Це – губернатор штату Нью- Йорк Ендрю Куомо і його бойові подруги. Вони, зрозуміло, демократи і за права людини. У них нестримна радість. Бо підписується смертний вирок всім дітям, яких тепер можна безкарно вбивати в штаті Нью-Йорк. Тому що за права людини Цифри будуть жахливими. Лише за останні три роки там вбили більше 250 тисяч дітей. А тепер полум1я Молоха буде пожирати невинних ще з більшою швидкістю. Віднині аборти в штаті Нью-Йорк стали легальними. Вбити малюка стало можна навіть за хвилину до народження. Тому що права людини.
Тепер вбивати немовлят можна завжди і в будь якому віці внутрішньоутробного життя (раніше – лише до 24 тижнів). Тепер вбивати можуть усі – у тому числі асистенти і акушерки (раніше могли лише лікарі). Тепер можна вбивати безкарно – термін “аборт” видалено з кримінального кодексу і переміщено в закон про охорону здоров’я.
Всі ліво-ліберали, які сьогодні з піною біля рота захищають тварин, завтра будуть вбивати людей – сотні тисяч і мільйони. Цей світ приречений”.

(Цитата Руслана Кухарчука з посту у фейсбук)

Джерело: Слово про Слово з посиланням на Християни для України

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button