Християнські новини

Сирійські християни мають похмуре майбутнє після вторгнення Туреччини

Попри п’ятиденне припинення вогню, яке було оголошене у вихідні, сирійські християни в прикордонних містах з Туреччиною все ще переживають інтенсивне і жорстоке переслідування.
Християни, що залишилися в Сирії, повідомили, що турецькі сили “руйнують християнські церкви та спадщину та намагаються знищити християн в цьому регіоні, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на christianheadlines.com.
Офіс Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних питань вважає, що до цього часу загинуло 145 мирних жителів, а понад 275 000 були переселені,  повідомляє  Christianity Today. Багато хто вважає, що кількість лише зросте.
“Цілком ймовірно, що сім’ї продовжуватимуть виселятися з прикордонної зони в міру просування турецьких сил”, – йдеться у заяві неприбуткової Preemptive Love said. “У тих, хто вже переміщений, може не залишитися дому, щоб повернутися туди, як прямий результат цієї угоди”.
Попри переслідування, багато християн вирішили залишитися у своїх будинках замість евакуації, незважаючи на погрози президента Туреччини “розтрощити курдські голови” після закінчення припинення вогню.
сирійські християни
“Ця криза не свідчить про те, що ми можемо здаватися, і ми цього робити не  збираємося”, – сказав Джеремі Кортні з Preemptive Love said.
“Сирійські християни сміливі люди, які хочуть бути сіллю та світлом у своїх громадах”, – сказав Девід Керрі, генеральний директор Open Open Doors USA. “Вони хочуть зберегти присутність Ісуса і досягнути своїх земляків”.

“Це катастрофа”, – сказав рабин Абрахам Купер з Центру Саймона Візенталя. «Це не повинно було статися. Якщо це відбувається в режимі реального часу, тоді США повинні відігравати певну роль у припиненні беззаконня».. «Відомо, що президент досить швидко змінив курс. Я б приєднався до тих, хто сподівається і молиться, щоб він розширював більше можливостей як щодо санкцій, які впливають на Ердогана, так і за потреби, використовуючи американську повітряну потужність, яка все ще є масовою для того, щоб не переходили за червону лінію”.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!