Мультимедія

Поговоримо про сім'ю. Довіра


Кожна молода пара, яка одружується, мріє про взаємини, побудовані на довірі. Однак статистика свідчить, що у більшості шлюбів через певний час партнери перестають довіряти одне одному.
Так сталося й у житті Саші та Анжели. Познайомившись, вони закохалися до безтями і почали жити в цивільному шлюбі. Дівчина вірила, що тепер Саша «зав’яже» з кримінальним життям, Саша ж сподівався, що Анжела постійно буде сидіти вдома. Через деякий час їхні довірливі стосунки почали руйнуватися. Саша до нестями ревнував Анжелу та тероризував її допитами. Анжела зовсім йому не довіряла та навіть зраділа, коли Саша серйозно захворів.
Що руйнує довіру? Як відновити втрачену довіру? Що потрібно, щоб не сумніватися у партнері? На ці та інші питання можна отримати відповідь, переглянувши фільм “Поговоримо про сім’ю. Довіра”. “Довіра” є третім фільмом із циклу “Поговоримо про сім’ю”.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button