Домашня » Новини » Зустріч Ради церков з Президентом – коментує Голова ВСЦ ЄХБ В. Антонюк

Зустріч Ради церков з Президентом – коментує Голова ВСЦ ЄХБ В. Антонюк

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні в Офісі Президента України відбулася перша зустріч Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій. Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк прокоментував зустріч на прохання редакції slovoproslovo.info.

“Сьогодні відбулася зустріч ВРЦіРО з президентом України. Власне це перша зустріч В. Зеленського з членами ради. Зустріч ініціювали представники ради з огляду на низку серйозних викликів які переживає країна.

Під час зустрічі були порушені питання які є важливими для християнських конфесій і релігійних організацій і потребують консультацій і діалогу з представниками різних гілок влади. Нас тривожать тенденції щодо обмеження свободи совісті та вираження християнських поглядів на законодавчому рівні.

Дискредитація основних моральних цінностей, які мають залишатися основою державотворення. Для нас важливо щоб влада зважала на пропозиції служителів церков, які представляють релігійну спільноту України.

На зустрічі обговорювалися також питання майбутньої зустрічі нормандської четвірки та участі президента країни в переговорах. Як зазначали учасники зустрічі, нам необхідно молитися про припинення війни, але християни в служінні примирення, прагнуть ствердження справедливого миру, на основі біблійних принципів. Адже не всі розмови про мир, як ми неодноразово переконувалися, ведуть до досягнення миру.

Президенту з боку ради церков було запропоновано визначити такий формат зустрічей, щоб можна було б оперативно реагувати на нагальні питання у сфері державно-конфесійних відносин.”

Від редакції додамо, що Глава держави подякував за спільне звернення ієрархів до мешканців тимчасово окупованих територій, а також за роботу, яку проводять святі отці для українців. У зв’язку з переговорами лідерів країн Нормандського формату Президент закликав підтримати мирні ініціативи української сторони.

Представники церков і релігійних організацій також висловили занепокоєння стосовно законопроекту № 0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу, відзначили питання виділення землі для зведення культових споруд, а також наголосили на необхідності співпраці для підтримки безпеки всередині країни.

Президент запевнив у готовності до зустрічей і розв’язання проблем.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

Попередня Стаття

Зустріч з Радою Церков – реакція Президента

Наступна Стаття

Чи може така віра спасти тебе?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *