Новини суспільства

Християни Миколаєва виступили проти законопроєкту 9103, який має на меті зруйнувати українські сім’ї та легалізувати збочення

Поява на сайті Верховної Ради України антисімейного законопроєкту 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств», в якому пропонується замінити традиційний шлюб так званими «партнерствами осіб однієї чи різної статі», викликала масове обурення серед населення України, особливо у християнській спільноті. Як і раніше, християни стали на захист традиційних сімейних цінностей.

19 березня Євангельські церкви м. Миколаєва провели організоване підписання звернень громадян до народних депутатів Верховної Ради України з проханням не виносити цей законопроєкт на голосування, а також звернень до Президента України з проханням протидіяти його подальшому просуванню. Підготовлені активними християнами тексти звернень, а також детальна інструкція щодо їх надсилання, були розміщені у вільному доступі: http://surl.li/fpzna. Користуючись цією інформацією, до заходу долучилися деякі церкви інших міст України.

Християни Миколаєва виступили проти законопроєкту 9103, який має на меті зруйнувати українські сім’ї та легалізувати збочення

У зверненнях йдеться, що справжньою метою законопроєкту є руйнування нашої країни зсередини. А саме: повна дискредитація влади в очах населення, руйнування інституту сім’ї, розбещення дітей та молоді. Законопроєкт повністю суперечить Конституції та Сімейному кодексу України, де йдеться про охорону сім’ї, дитинства, материнства та батьківства з боку держави.

Наводячи цитати з Біблії, християни вже вкотре нагадують представникам влади, що в нашій країні нормою має бути тільки традиційна сім’я, оскільки одностатеві стосунки є великим гріхом перед Богом:

«Не лягай з чоловіком, наче з жінкою. Це гидота» (Левіт 18:22);

«Якщо хтось ляже з чоловіком, як з жінкою, то вони обидва вчинили мерзоту…» (Левіт 20:13);

«Так само і чоловіки залишили природні статеві стосунки з жінками й запалилися безсоромною пожадливістю одне до одного. Вони почали чинити сором поміж собою, і за те прийняли покарання, яке заслужили за свої збочення» (Послання до римлян 1:27);

«… Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, ні злодії, ні користолюбці, ні п’яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!» (Перше Послання до коринтян 6:9-10).

Нагадуючи вислів Президента «Немає такого бункера, щоб пережити відповідь від Бога», громадяни зазначають, що тим більше від Бога не сховається той, хто легалізує найстрашніший гріх.

Християни Миколаєва виступили проти законопроєкту 9103, який має на меті зруйнувати українські сім’ї та легалізувати збочення

Читайте також:

Миколаївці закликають церкви інших міст України також взяти активну участь у цьому служінні, піднімаючи голос за істину та виконуючи заповідь нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа бути сіллю для цього світу:

«Ви − сіль землі, але коли сіль стає прісною і втрачає свій смак, як її знову солоною зробити? Вона стає ні на що непридатною. Хіба що викинути її геть, щоб топтали люди» (Матвія 5:13).

Тексти звернень та корисні поради щодо їх подання, з відеоінструкцією, знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1HgP0ENyKlVKDg3jH8aKsKDt3Rjy9xKGJ/view?usp=sharing

Олександр Черно, м. Миколаїв, служитель Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Перлина».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button