Домашня»Блог Ренді Маршалла»Сміх. Як Бог ставиться до гумору?

Сміх. Як Бог ставиться до гумору?

10
Поширень
Pinterest WhatsApp

” Ангели можуть літати, тому що вони сприймають себе легко”. Г.К. Честертон

Деякі з моїх найкращих спогадів у житті містять зупинку дихання, коли я надривався від сміху. Згинаючись навпіл, з підстрибуючим животом і потоками сліз!

Більшість людей, які довгий час знають мене, знають, що я являюсь послідовником Христа. Зрештою, хто ще міг би бути кращим послідовником? Але те, що мене найбільше дратує (це не лицемірство або релігійний жаргон) – це відсутність почуття гумору.

Я клянусь, що багато Віруючих, яких я знаю, виглядають так, ніби вони наїлися маринованих огірків. Мені хочеться закликати їхні серця … нібито “повні радості” … відкритися.

Я роблю багато помилок, але сприймати себе занадто серйозно – це не одна з них.

Ось моє запитання:

Як ми можемо вважати, що речі є смішними, якщо вся ідея сміху не прийшла від Бога в першу чергу? Я не буду здивований, дізнавшись, що Гумор Бога – одна з Його незмінних якостей.

Біблія також сповнена гумору:

Приповісті 11 говорить, що “Золотая сережка в свині на ніздрі це жінка гарна, позбавлена розуму.”.

Або в 27 розділі сказано, що «Хто сильним голосом благословляє із раннього ранку свого товариша, за прокляття залічується це йому».  (Вірш, присвячений моєму співмешканцю з коледжу та його ранньому співу).

Як щодо досить серйозної книги під назвою Йова? У ній є опис страуса в главі 39: «Бо Бог не наділив його мудрістю і не дав йому частки здорового глузду». (Я абсолютно впевнений, що Бог багато разів описував мене саме цими точними словами).

Подумайте над цим. Ви коли-небудь чули проповідь про гумор? Читали книгу богослов’я про сміх? Чому ні? Я усвідомлюю, що, напевно, наступаю на чиїсь святі пальці, але думка про те, що Господь Всесвіту цілий день ходить з купою хлопців, що називалися Його учнями … ставлячи запитання … напевне викликали у нього дикий сміх?

Діти схожі на Царство Боже… (я не можу уявити наших 12 онуків з ідеально укладеним волоссям і з сумними обличчями). Якщо “радісне серце робить життєрадісним обличчя”, то однаково вірно, що “скорботне серце душить наш дух”. Так, я знаю, що Цар Царів був Людиною Скорботи знайомий з горем. Я знаю, Він кричав у агонії на Хресті.

Я також знаю, що через 3 дні Він воскрес із мертвих … за “радість, відкриту перед Ним”. Це життя, безумовно, повне дива і руйнування. У кінострічці Сталева Магнолія дуже добре сказано: «Сміх через сльози – це моя улюблена емоція».

Мене часто запитують: “Що таке рай?” Хоча я не маю правильної відповіді, я вірю, що відлуння радості, яку ми відчуваємо зараз там воно буде повним і резонансним.

І я не здивуюся, якщо найсолодший звук, який ми почуємо, крім ніжного Божого голосу буде вічний заразливий сміх.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Депутати Івано-Франківської міськради проти впровадження гендерної ідеології

Наступна стаття

Україна уже перша в світі за рівнем дитячого алкоголізму

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *