Блог Михайла Черенкова

Не бійтеся! Він воскрес! Радійте!

У ці дні, як і багато з вас, ми готуємо поздоровлення з Великоднем. Мої дочки малюють і підписують, запечатують і розсилають десятки листівок. Вони адресовані різним людям, але в кожній з них є ці слова: «Не бійтеся… Він воскрес!» (Матв. 5-6).

З цими словами ангели зустріли жінок-мироносиць, перших свідків Воскресіння. Ці слова дають нам радість і силу нового життя, якому не страшна кара, якому не страшна смерть.

Ми хочемо, щоб звістка про воскресіння Христа була не просто приводом для свята, після якого життя триває як раніше. Ми хочемо, щоб ця звістка назавжди позбавила нас від страху і невпевненості, відчаю і сумнівів.

Якщо Він воскрес, якщо ми знаємо це, якщо ми віримо в це, якщо ми живемо вірою в це, то у нас немає причин боятися. Більш того, у нас є всі причини для того, щоб радіти.

У тій же главі Євангелія від Матфея після зустрічі з ангелами жінки зустрічають Христа і чують його вітання: «Радійте!» (9). Потім Ісус знову повторює: «Не бійтеся!» і дає жінкам (і всім нам) важливе доручення: «Ідіть, повідомте братів Моїх, нехай вони йдуть у Галілею, і там вони побачать Мене» (10).

Читайте також:

У ці дні у нас є важливе доручення – передати всім найважливішу новину, з приводу якої можна і потрібно радіти й святкувати: «Він воскрес!». Скажім один одному: «Не бійтеся! Він воскрес! Радійте!». Скажім це тим, хто хворіє і вмирає, хто впадає у відчай і сумує, хто боїться і не вірить.

Він воскрес! Воістину Воскрес!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Михайло Черенков

Міжнародний директор Mission Eurasia, доктор філософських наук, професор Українського католицького університету, автор кількох книжок про євангельський протестантизм, активний проповідник, батько 4 дівчат: Був ректором Донецького християнського університету. Експерт з питань релігійної свободи. Пастор церкви Revival, м. Ванкувер

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button