Домашня»Новини»Депутати Івано-Франківської міськради проти впровадження гендерної ідеології

Депутати Івано-Франківської міськради проти впровадження гендерної ідеології

13
Поширень
Pinterest WhatsApp

Депутати Івано-Франківської міської ради виступили проти впровадження гендерної ідеології, та ЗА викладання християнської етики.

На початку сесії виступив депутат Ярослав Дубас із звернення щодо впровадження гендерної ідеології.

Опісля взяла слова франківка Тетяна Мазур й зачитала звернення від громади. З її слів, батьки стурбовані, що в школах нав’язують антисімейне виховання. Мовляв, вчителі розповідають учням про те, що сім’я – необов’язково союз жінки та чоловіка, а стать можна змінити за бажанням. Це приведе до заперечення очевидних речей, переконана Тетяна Мазур. Гендерна ідеологія – шкідлива для психічного здоров’я.

«Прагнемо, аби діти України росли здоровими, щасливими і будували майбутнє у вільній християнські державі», – зачитала пані Тетяна.

Депутати підтримали звернення.

Також на сесії депутати підтримали  звернення до Верховної Ради, Міністра Міносвіти Новосад та Президента України щодо шкільного предмета християнська етика.

У зверненні йдеться про те, аби запровадити вивчення християнської етики в навчальних закладах; забезпечити інтегрований підхід щодо формування християнського світогляду під час вивчення предметів природничого спрямування; сприяти фаховому зростанню педагогів, які викладають основи християнської етики.  Депутати підтримали звернення.

Джерело: mi100.info

mi100.info

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Новий переклад Нового Завіту – презентація 21 березня у Києві

Наступна стаття

Сміх. Як Бог ставиться до гумору?

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *