Новини суспільстваХристиянські новини

Депутати Івано-Франківської міськради проти впровадження гендерної ідеології

Депутати Івано-Франківської міської ради виступили проти впровадження гендерної ідеології, та ЗА викладання християнської етики.

На початку сесії виступив депутат Ярослав Дубас із звернення щодо впровадження гендерної ідеології.
Опісля взяла слова франківка Тетяна Мазур й зачитала звернення від громади. З її слів, батьки стурбовані, що в школах нав’язують антисімейне виховання. Мовляв, вчителі розповідають учням про те, що сім’я – необов’язково союз жінки та чоловіка, а стать можна змінити за бажанням. Це приведе до заперечення очевидних речей, переконана Тетяна Мазур. Гендерна ідеологія – шкідлива для психічного здоров’я.

«Прагнемо, аби діти України росли здоровими, щасливими і будували майбутнє у вільній християнські державі», – зачитала пані Тетяна.

Депутати підтримали звернення.
Також на сесії депутати підтримали  звернення до Верховної Ради, Міністра Міносвіти Новосад та Президента України щодо шкільного предмета християнська етика.

У зверненні йдеться про те, аби запровадити вивчення християнської етики в навчальних закладах; забезпечити інтегрований підхід щодо формування християнського світогляду під час вивчення предметів природничого спрямування; сприяти фаховому зростанню педагогів, які викладають основи християнської етики.  Депутати підтримали звернення.

Джерело: mi100.info

mi100.info

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button