Актуальне

«Синдром веселки»

Як знайти баланс між соціальною активністю та проявами нетерпимості? Як вірно вказати на гріх, але при цьому не забути про Божу любов? Як захистити свою родину, коли гріх виявляють як норму, як щось прийнятне? Верховний суд Америки легалізував одностатеві шлюби в США. Багато людей в соціальних мережах встановили своє фото з веселкою – символом так званої «свободи» від традиційної моралі та «незалежності» від традиційної сім’ї. Як у всій цій ситуації реагувати християнину?

Як християнину реагувати на одностатеві шлюби?

1. Не ігнорувати та не бути байдужим. Ми все ж є частиною суспільства, хоча можемо думати, що це нас зовсім не стосується. Багато злочинів здійснювалися із-за мовчання та байдужості християн. Сіль та світло – для того, щоб «солити та світити».
2. Говорити про свою точку зору про одностаттеві шлюби. Важливо користатися цим часом для відкритих дискусій. Багато прихильників одностатевих шлюбів самі виховувалися в традиційних родинах і багато хто з них самі до кінця не розуміють своїх переконань і того, до чого ці ідеї можуть призвести.
3. Бути активним, тобто «просувати» завдяки різноманітним соціальним проектам свою позицію в суспільство. Ключовий фактор у боротьбі за християнські цінності – людський.
4. Благовістити. Коли ми говоримо про небезпеку легалізації одностатевих шлюбів, то нашим завданням має бути не тільки вказівка на гріховний бік, але й вказівка на ВИХІД. Ми маємо користатися шансом сказати про Бога-Творця, про смертельність гріху та про можливість прощення. Наша проповідь має бути христоцентричною та містити баланс благодаті та істини. Ми не повинні впадати ні в одну з крайнощів: не осуджувати особистість, і не бути толерантним до гріху.
5. Вказувати на правду. Як жаль, що справжнє значення веселки так спотворили! Веселка нам нагадує про Божу любов та справедливість. Бог обрав саме її, щоби постійно нагадувати нам обіцянку Своєї милості та довготерпіння!
Як же поводитися християнину в ці непевні часи? Вихід лиш один: нам необхідно бути тим, ким ми покликані бути. Християнину слід виконувати своє призначення, слід доносити Євангелію розбещеному світу, молитися та, по можливості, впливати на ті рішення, які приймає влада.

Журнал «Рішення»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button