Медіа новини

Вийшов анонсований раніше фільм Руслана Кухарчука – «Де окупація»

У прокат вийшов анонсований раніше фільм Руслана Кухарчука – «Де окупація». Це повнометражний документальний фільм про війну в Україні та її драматичні наслідки. Тривалість – 52 хв. Екранна історія складається з кількох сюжетних ліній. В основу сюжету стрічки покладено долю трьох поселень та долю двох родин.

Джерело: vsirazom.ua

Руйнування і реконструкція, смерть і життя, відчай і надія − все це максимально сконцентровано в цьому документальному фільмі. А в кульмінації − зустріч, про яку не мріяв і якої не хотів автор…

Історія починається з обставин 7 квітня цього року. Йшов 43-й день війни. Буквально за кілька днів до цього від російсько-окупаційних військ було звільнено Київщину, Чернігівщину та Сумщину.

«Ми проїхали понад тисячу кілометрів. Бачили, допомагали, відчували, розмовляли, і головне – запам’ятовували. Все побачене і почуте. Щоб зберегти все це собі і тим, хто буде після нас. Наш спільний біль, наша драматична історія. Але також – наше спільне майбутнє торжество», – розповів Кухарчук фільму.

Автор додає, що український народ долає все і що водночас із болем і стражданням навколо суцільний героїзм і служіння. Справжня єдність українського народу, армії, церкви, волонтерів – боронити цю землю, щоб служити людям.

«Зараз українці плачуть мало. Хоч земля горить, а люди гинуть тисячами… Так чи інакше всі зіткнулися зі справжнім горем війни – або у себе вдома, або геть дуже поруч. Але разом з цим всі дуже зібрані емоційно і рідко дозволяють собі сльози… В середині біль переповнює душу. Проте всі ті, кого ми зустріли – зібрані, мобілізовані, щоб вижити і перемогти у своїй особистій війні», – прокоментував автор стрічки Руслан Кухарчук.

Кінооператор і режисер монтажу – Олексій Попазов.

Рух «Всі разом» запрошує переглянути фільм «Де Окупація» та поширити його в усіх соціальних мережах.

Щоб отримати безплатний відеофайл у максимальній якості для показу на заходах, звертайтесь до офісу організації «Всі разом!».

Читайте також: 

Також пропонується проводити організовані кінопокази в кінотеатрах та на тематичних заходах в Україні та інших країнах, де перебувають українські біженці. Цей фільм допоможе у видовищній та документальній формі розповісти драматичну історію, яку нині переживає український народ та українська держава.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button