Актуальне

Боксер Тайсон Фюрі, який переміг Кличка, відверто говорить про віру і недопустимість гомосексуалізму

На початку листопада боксер-важковаговик Тайсон Фюрі дав інтервю для The Daily Mail, в якому різко засудив гомосексуалізм, аборти та інші «цінності» сучасного світу.

«Хто б міг в 1950-1960-ті роки подумати, що гомосексуалізм і аборти будуть узаконеними? Залишилось легалізувати педофілію, щоб ад наступив на землі. Зараз це виглядає безумством, але якщо б 50 років назад я сказав про те, що відбулося, на мене б подивилися як на безумця. Це так само, якби 120 років назад я сказав би, що багатотонні шматки металу будуть літати по небу. Тоді наді мною просто посміялись би», заявив Тайсон Фюрі. 

У відповідь на шалену критику з боку ліберальних ЗМІ і відомих людей, Фюрі заявив, що його віра і погляди на життя основані на Біблії в її традиційному розумінні.

«Біблія була написана дуже давно. Якщо я виконую Слово Боже, і воно називає якісь речі неправильними, тоді вони такими стають для мене», пояснив журналістам боксер.

«Коли люди бачать людину, душа якої переповнена Богом, вони вважають її ненормальною. Якщо людина вірить в Бога, вони вважають, що вона з’їхала з глузду. Якщо хочеш від когось позбавитись, заговори з ним про Бога, і його як вітром здує».

Цікаво, але ще перед боєм Тайсон сказав: «Всі ці рок-зірки, співаки і відомі люди належать до окультних середовищ. Людина, яка це робить, не може перемогти людину, яка хоче робити добрі справи і проповідувати добро. Цього не станеться. Він не зможе перемогти мене. Бог цього не допустить».

Тайсон Фюрі виграв бій з Володимиром Кличком 28 листопада 2015 року. В кінці бою він ще раз заявив про свою віру в Христа і сказав, що вся слава належить Йому. Він використав цей бій і свою перемогу, щоб на весь світ заявити про віру і свою любов до Бога.

Анатолій Якобчук

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button