СвітХристиянські новини

У Сомервілі, США прирівняли "полігамні партнерства" до шлюбу

Місцева влада міста Сомервіль, США з населенням близько 80 000 прийняла рішення що полігамні партнерства (зокрема з участю ЛГБТ+) матимуть такі самі юридичні права, як мають звичайні сім’ї, пише газета Слово про Слово з посиланням на catholicnewsagency.com.
Член міської ради Lance Davis у коментарі до цієї події зазначив, що відбулася історична помилка у визначенні сімей (це він про традиційну сім’ю), яку не варто продовжувати повторювати, і що держава не має права диктувати людям, що є сім’єю, а що ні.
Міський радник Дж. Т. Скотт, який цитується в “Нью-Йорк Таймс”, заявив, що вважає це першим подібним указом у Сполучених Штатах. Скотт виступав за визнання полігамних відносин.

“Люди живуть у сім’ях, які вічно включають більш як двоє дорослих”, – сказав Скотт, додавши, що “Тут, у Сомервіллі, сім’ї іноді схожі на одного чоловіка та одну жінку, але іноді це виглядає як двоє людей, всі в блоці вважають сестрами тому що вони жили назавжди разом, а іноді це тітка і дядько, або тітка і двоє дядьків, які виховують двох дітей. ”
Скотт зазначив, що новий указ юридично визнає, що хтось має більше ніж один внутрішній партнер, незалежно від характеру цих відносин.
За даними New York Times, указ означає, що працівники міста зможуть поширити пільги на медичне страхування на більш ніж одного партнера. Незрозуміло, чи приватні компанії також дозволять працівникам в полігамних вітчизняних партнерствах ділитися планами медичного страхування зі своїми численними партнерами.
Зовсім не дивно, що на фото міської ради Сомервіля (https://www.nytimes.com/2020/07/01/us/somerville-polyamorous-domestic-partnership.html) поряд з прапором США є “веселковий” прапор ЛГБТ+. Поширення розпусти – це один з основних напрямів ЛГБТ+ пропаганди.
Так само не дивно й те, що пропагандисти збочень не зупинилися на наданні ЛГБТ-“шлюбам” офіційного статусу (це трапилося в регіоні ще в 2004-му році), а рухаються далі у напрямі деградації та розмиття орієнтирів здорових відносин.
Здоровій уяві важко передбачити, що може бути наступним кроком у безодню по цих слизьких сходинах. Але зараз для України вкрай важливо зупинити поступ знищення людського щастя, і не дозволити зробити жодного кроку до низу.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!