Новини культури

Різдвяний фільм «Обрані» побив усі рекорди Fathom, продавши квитків на 8 мільйонів доларів

Вірусний серіал «Обрані», заснований на Біблії, у четвер побив черговий рекорд, ставши фільмом, що найбільше продається в історії компанії Fathom Events, її дистриб’ютора.

Джерело: christianheadlines

Різдво з Chosen: The Messengers перевищив 8 мільйонів доларів США на основі 640 000 проданих квитків − обидва рекорди для компанії, заснованої 17 років тому у 2004 році, яка розповсюджує в кінотеатрах нові фільми, класику, спорт, концерти та театральне мистецтво. Fathom є 11-м за величиною дистриб’ютором кінотеатрів та спільним підприємством AMC, Regal Cinemas та Cinemark.

Фільм Різдво з Chosen раніше побив рекорд компанії Fathom з продажу квитків поза касами за перші 12 годин.

Спочатку фільм був запланований лише на два вечори. Але після того, як продаж квитків різко зріс, він був продовжений до 10 ночей і тепер буде йти до 10 грудня. Показ іде у 1700 кінотеатрах.

«Ми знали, що у нас є щось особливе з цією назвою, − сказав Рей Натт, генеральний директор Fathom Events у пресрелізі. − Ми вдячні пристрасним шанувальникам «Обраних» та нашим партнерам, які задовольнили попит, додавши час та місце показу. Ми всі партнери в цій подорожі, щоб зайняти першн місце у списку подій Fathom!».

Фільм включає новий епізод «Обрані», орієнтований на Різдво, а також музику багатьох виконавців, включаючи Філа Вікхема, For King and Country, Maverick City Music, Cain, Brandon Lake, Jordan Feliz, We the Kingdom та Метта Маера. У ньому також представлені три актори з популярного серіалу: Люк Діміан (Юда), Джавані Каїро (Тадей) і Лара Сілва (Іден).

Читайте також:

«Ми робимо це не для цифр, але ці записи вказують на те, що люди справді підуть до театру на проєкт, яким вони захоплені», − сказав Даллас Дженкінс, творець, сценарист і режисер «Обраних». «Захоплені коментарі нових і старих шанувальників дають нам впевненість, що ми зможемо це зробити знову».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button