Новини культури

Актор, який зіграв К. С. Льюїса, розповів про шлях героя від «викривача християнства» до апологета

Американський актор, який виконав головну роль у новому біографічному фільмі про апологета К. С. Льюїса, розповів про те, що підштовхнуло «енергійного викривача християнства» повірити в Бога.

Джерело: invictory

Біографічна картина «Найнебажаніший новонавернений: Нерозказана історія К. С. Льюїса» вийшла 3 листопада в кінотеатрах у США. Виконавець головної ролі, засновник та художній керівник нью-йоркського театру Fellowship for Performing Arts Макс Маклін розповів в інтерв’ю про приголомшливе перетворення автора із «закоренілого атеїста» на християнського апологета.

«Через рак Льюїс втратив свою матір у 9 років. З батьком він мав жахливі стосунки, − сказав Макс Маклін. − Він бачив жорстокість Першої світової війни, і в результаті він дійшов висновку, чи Бога немає, чи Він байдужий до того, що відбувається на землі, чи, що ще гірше, Бог злий. Це було його відправною точкою».

Маклін додав, що зрештою Льюїс прийшов до прийняття Христа і сформулював деякі з найкращих і найпереконливіших аргументів на користь Бога та Біблії.

В інтерв’ю актор також докладно розповів про вплив спадщини Льюїса на його життя. Він додав, що звернувся до християнства вже у дорослому віці, і книги Льюїса допомогли йому краще розуміти християнську віру.

«Льюїс допомагає мені залишатися на вірному шляху», − зазначив він.

Маклін вже два десятиліття неодноразово адаптував твори Льюїса для театральної сцени, використовуючи свої акторські здібності, щоб втілити у життя його твори.

Показ фільму «Найнебажаніший новонавернений: Нерозказана історія К. С. Льюїса» триває у 200 кінотеатрах по всій території США. Картина вже зібрала понад 2,5 мільйона доларів касових зборів.

Фільм показує різні сфери життя Льюїса, його сумніви щодо існування Бога, вплив, який його друзі, у тому числі автор «Володаря кілець» Дж. Р. Р. Толкін, вплинули на його релігійну подорож.

Читайте також: 

Спочатку картина мала транслюватися в кінотеатрах лише один вечір, але після успіху дистриб’ютори продовжили показ фільму до 18 листопада по всій країні. Крім США «Найнебажаніший новонавернений» також покажуть у кінотеатрах по всій Великій Британії та Канаді.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button