Україна

6,5 тисяч гривень: громадяни України, які втратили роботу через війну, отримають грошову допомогу – Зеленський

3 березня Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні анонсував грошову допомогу у вигляді 6,5 тисяч гривень громадянам України, які втратили роботу через війну. Уряд готовий надати таку виплату без жодних умов. Також для літніх людей держава забезпечує повну виплату пенсій.

Джерело: rbc.ua 

Пряма мова Володимира Зеленського:

«Наш уряд уже підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати зараз через війну. Там, де бойові дії, кожен найманий працівник, ФОПовець та наш громадянин України, у якого Росія забрала можливість працювати, отримає по 6 500 гривень без жодних умов».

Окрім цього, у відеозверненні було зазначено, що попри війну, держава забезпечує повну виплату пенсій. З 1 березня пенсії проіндексовані на 14 %.

Окрім цього, Президент України доповнив, що у регіони України прямують гуманітарні вантажі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!